- Reklama -spot_img

Pánská bunda – ukázka vašeho stylu

Už jste četli?

Řada mužů si řekne „Bunda, no a co?“, ale je potřeba si uvědomit pár věcí. Každý muž musí mít svůj styl. Jedinečný, originální, neopakovatelný. A styl a celkový dojem nevytváří pouze vzhled nebo chování, ale především také to, co máte na sobě. Lidé jsou povrchní, a navíc, když někoho potkáte na ulici, čeho si všimnete na první pohled? Vzhledu a oblečení. Na základě toho si o vás udělají první dojem. A ten, jak každý ví, je neobyčejně důležitý.

Pánské bundy se musí držet módy

Ať chceme, nebo ne, správná pánská bunda musí jít s módou. Dramatik Oscar Wilde sice kdysi řekl, že móda je to, co nosíme my, a ne to, co nosí ostatní, ovšem neplatí to vždy. I když se vám bude líbit otrhaná bunda, nebo bunda, která se nosila v 80. letech, pravděpodobně tím zaujmete, ale rozhodně nevytvoříte dobrý dojem. Je potřeba se módě alespoň trochu podřizovat a jít s ní, ne proti ní. Uvidíte, že když se dobře obléknete a zvolíte pěkné, upravené, módní oblečení, lidé vás budou vnímat daleko lépe.

Pánská bunda

Správná pánská bunda o vás vypoví mnohé

V módě platí určité stereotypy a týká se to i pánských bund. Podle toho si můžete člověka zařadit do určité skupiny a většinou to bude více či méně fungovat. Milovník sportu a turistiky bude pravděpodobně nosit lehkou a volnou sportovní bundu, motorkář neodloží koženou bundu, a „skejťák“ se zase bude držet výrazných barev a stylových motivů. Někdo jiný bude preferovat bundu, která silně připomíná kabát, aby tím ukázal určitou míru nedbalé městské elegance, zatímco druzí zvolí stylovou kožešinu kolem krku. A o každém z těchto lidí si něco pomyslíte, když je potkáte, nebo když s nimi budete mluvit. A váš přístup se bude odvíjet právě od toho, jaký obrázek si o nich z jejich vzhledu uděláte.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

e-Žena.cz

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img