- Reklama -spot_img

Keramický nanopovlak: Spolehlivá ochrana laku po renovaci

Už jste četli?

admin
+ěš

Renovace a oživení laku je skvělým způsobem, jak svému auto opět dodat lesk. Vybírat můžete z různých programů dle toho, jaké služby chcete využít. Pro detailing exteriéru jsou využívány profesionální nanopovlaky pro maximální ochranu laku.

Renovace a oživení laku

Společnost RenoveCars provádí profesionální renovace a oživené laků karosérií vozidel. Součástí je také aplikace špičkových grafenových a keramických nanopovlaků. Ty se postarají o to, aby váš lak vypadal skvěle a byl dlouhodobě chráněn. Součástí procesu renovace je řada detailingových služeb, které vašemu vozu navrátí ten nejlepší vzhled. Nanopovlak pak ochrání lak i v nejnáročnějších podmínkách a ochrání tak investici, kterou jste do pořízení vozidla vložili.

Keramický nanopovlak

Aplikaci nanopovlaku předchází řada důležitých kroků – detailní umytí vozidla, chemická dekontaminace laku a jeho strojní čištění. Využít můžete také dalších služeb, díky kterým bude celé vozidlo vypadat jako by právě vyjelo z výrobní linky. Keramický nanopovlak je nabízen v různých variantách, v každém případě však poskytuje tu nejlepší ochranu. Omezíte tak působení vnějších vlivů na kvalitu laku, a to na dva až tři roky.

Grafenový nanopovlak

Nanopovlak je nabízen také v grafenové variantě. Tento produkt dokáže vaši karoserii ochránit až na 7 let, je přitom stoprocentně chemicky odolný. Nemusíte se tak už bát špinění, leptání, problémů s vodoznaky a korozí. Grafenový nanopovlak je stoprocentně hladký a odolný proti oděru. Navíc spolehlivě redukuje skvrny, a přitom nabízí perfektní lesk a odrazivost.

Díky detailingu exteriéru můžete svému autu navrátit lesk, jako by bylo nové. Kvalitní nanopovlak se pak postará o to, aby lak vypadal stále skvěle po dobu několika let. Využijte možnosti bezplatné prohlídky a kalkulace ceny.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img