- Reklama -spot_img

Kombinace přírody a velkoměsta? Vilapark Klamovka vás určitě dostane

Už jste četli?

admin
+ěš

Přemýšlíte nad investicí do vlastního bydlení a hledáte atraktivní lokalitu, která dokonale snoubí malebnou přírodu, moderní prostředí a kompletní občanskou vybavenost? Kombinaci zmíněných požadavků nabízí kupříkladu rezidenční projekt Vilapark Klamovka, který aktuálně vyrůstá v útrobách tuzemské metropole. Prostřednictvím následujících odstavců si důkladně rozebereme, čím vlastně bytový komplex lanaří potenciální zákazníky.

Krásná příroda a velkoměsto coby kamenem dohodil

Praha zdaleka nepatří výhradně zahraničním turistům, bohatým podnikatelům nebo politickým zástupcům. Tuzemská metropole v posledních několika letech posvětila úctyhodné množství rezidenčních projektů, jimiž se snaží efektivně přilákat nové obyvatelstvo. Dokonalým příkladem atraktivního žití budoucnosti je rezidence Vilapark Klamovka, která se nachází v blízkosti malebného zámeckého parku. Lokalitu kromě nerušené přírody zdobí rovněž kompletní občanská vybavenost.

Konkrétně hovoříme o školách a školkách, restauračních zařízeních, zdravotnických centrech, supermarketech, drobných kamenných obchodech, zastávkách městské hromadné dopravy, sportovních areálech nebo dětských hřištích.

Moderní bydlení pro rodiny, páry i jednotlivce

Rostoucí bytový komplex v dohledném termínu poskytne útočiště celkem 117 rodinám, zamilovaným párům nebo jednotlivcům. Dispozice bytů se pohybují v rozmezí od 1+kk do 5+kk. Součástí investice je garážové stání, financování lze uskutečnit vlastními zdroji nebo hypotékou. Chcete se dozvědět ještě více informací? Určitě si prohlédněte oficiální webové stránky daného projektu. A rozhodně s tím neotálejte. Volné byty k prodeji na Praze 5 totiž mizí doslova rychlostí blesku a může se bohužel stát, že pro vás už žádný nezbude.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Chcete nový umělý vánoční stromeček? Kupte ho s 30% slevou na svetstromku.cz

Je škoda sedět v obýváku u vánočního stromečku, s nímž nejsem maximálně spokojeni. Ať už je umělý, nebo živý, měl by...
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img