- Reklama -spot_img

Svářecí invertor a mnoho dalšího: Co nesmí chybět v základní výbavě

Už jste četli?

admin
+ěš

Jestliže plánujete nákup nového vybavení pro svařování, prioritou by samozřejmě měl být kvalitní svářecí invertor. Ovšem krom toho se nabízí také další produkty, které by vám neměly chybět. Ty slouží především pro ochranu zdraví při práci.

Kvalitní svářečka

Kvalitní svářečka vám usnadní práci a nabídne komfort. Skvělou volbou je nepochybně svářecí invertor. Díky použité elektronice umožňuje snadnou změnu parametrů a je tak možné svařovat metodami MMA a TIG, stejně jako metodami MIG/MAG. Svařovací invertor je navíc malých rozměrů a hodí se tak pro práci nejen v dílně, ale i v terénu. Krom toho je vybaven řadou praktických funkcí, které vám práci usnadní, a to i díky svému jednoduchému ovládání. Je tak příznivým řešením pro začátečníky i profesionály.

Svářecí kukla

Spolehlivá svářečka není vše, co ke svařování budete potřebovat. Nezbytností je také svářecí kukla, která vás ochrání před zplodinami a drobnými částečkami, které při svařování vznikají. Vybírat můžete ze základních nestmívacích kukel, které poskytnou základní ochranu. O něco lepší volbou jsou pak samostmívací kukly, které se přizpůsobí podmínkám při práci. Pro ochranu zraku i dýchacího ústrojí pak můžete vybírat ze samostmívacích kukel s odsáváním.

Další doplňky

Dle vybrané metody svařování můžete potřebovat také další vybavení, jako jsou hořáky, kabely, dráty, elektrody a podobně. To je velmi individuální. Pokud však zůstaneme u bezpečnosti při práci, kromě kukly se nabízí také svářečské rukavice či případně také rukávníky. V nabídce najdete různé svářečské oblečení, které zajistí kompletní ochranu při práci.

Invertorová svářečka je pro mnoho kutilů i profesionálů volbou číslo jedna, jelikož nabízí ty nejlepší vlastnosti. Nezapomínejte při práci ani na spolehlivou ochranu, abyste byli v bezpečí.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Chcete nový umělý vánoční stromeček? Kupte ho s 30% slevou na svetstromku.cz

Je škoda sedět v obýváku u vánočního stromečku, s nímž nejsem maximálně spokojeni. Ať už je umělý, nebo živý, měl by...
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img