- Reklama -spot_img

Plastové desky: Kvalitní plastové výrobky pro různé využití

Už jste četli?

admin
+ěš

Plastové desky a tyče, plastové polotovary a další výrobky najdou různé využití. Díky široké nabídce můžete najít přesně to pravé pro své potřeby. To vše v uživatelské kvalitě z kvalitní výroby. Obraťte se na spolehlivého výrobce.

Široká nabídka

Plastové desky najdete v nabídce o tloušťce od 1 do 200 milimetrů, a to v extrudované a lisované kvalitě v různých barvách a rozměrech. Spolehlivý výrobce plastových desek vám poskytne to nejlepší – obraťte se na společnost Mepla s.r.o. Receptury polotovarů zohledňují změny zákonných předpisů a vždy tak odpovídají aktuálnímu vývoji. Spolehnout se můžete na vysokou kvalitu a také spolehlivý servis, který vás jistě osloví.

Kvalitní výrobky

Výroba plastů je ve společnosti stále kontrolována – kvalita produktů je zkoušena ve vlastní laboratoři a ve spolupráci s externími partnery. Samozřejmostí jsou také osvědčení o zkoušce a certifikáty. Díky dobře vybavené laboratoři je zajištěn vývoj plastových polotovarů, neustálá inovace a zajištění jakosti produktů a možnost flexibilních úprav dle vašich speciálních požadavků. Dlouholeté zkušenosti a přizpůsobení se individuálním požadavkům dává za vznik těm nejlepším produktům.

Rychlé dodání

Výroba plastových desek je díky flexibilnímu řízení produkce velmi rychlá. Můžete se tak spolehnout na krátké dodací lhůty standardních polotovarů a polotovarů pro speciální výrobu. Krom toho společnost disponuje rozlehlými sklady u nás a v Německu. I skladové artikly tak k vám dorazí během krátkého času, aniž byste na ně museli dlouho čekat. Desky lze navíc vyrobit na vyžádání také s jednostrannou či oboustrannou ochrannou fólií pro spolehlivé doručení.

Společnost je jedničkou ve výrobě plastových polotovarů a desek. Vybírejte ze široké nabídky a začněte se svým projektem.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Chcete nový umělý vánoční stromeček? Kupte ho s 30% slevou na svetstromku.cz

Je škoda sedět v obýváku u vánočního stromečku, s nímž nejsem maximálně spokojeni. Ať už je umělý, nebo živý, měl by...
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img