- Reklama -spot_img

Kazbek: Vyrazte na expedici do samotného srdce Kavkazu

Už jste četli?

admin
+ěš

Kazbek je jednou z nejkrásnějších pětitisícovek, kam můžete vyrazit. Kromě samotného výstupu vás čekají další treky, poznávání místní kultury, kuchyně a mnoho dalšího. Zájezd je skvělou příležitostí pro každého cestovatele.

Kazbek

Kazbek je se svou výškou 5054 m.n.m. třetí nejvyšší horou Gruzie. Díky tomu, že jde o poměrně dostupný a technicky nenáročný výstup, je oblíbenou volbou mnoha dobrodruhů. Proto je nejvyhledávanější pětitisícovkou vůbec. Vyražte s cestovateli z týmu Frčíme na jedinečný zájezd, kde vás čeká spousta zážitků. Kromě samotného výstupu se můžete těšit také na zajímavé a nepříliš náročné treky v údolí Juty a Truso. Zde vás čekají jezírka a říčky s minerálními prameny v krásné zelené přírodě.

Gruzie Kazbek

Stát s bohatou historií, dechberoucí přírodou a jedinečnou kulturou – to je Gruzie. Kazbek je mnohdy hlavním lákadlem, za návštěvu však stojí například také populární hlavní město Tbilisi. První část zájezdu se věnuje hlavně přípravě a samotnému výstupu na Kazbek. Během dalších dní se však můžete těšit na další treky a samozřejmě možnost vlastního programu. Po domluvě lze zařídit také prohlídku hlavního města Tbilisi.

Gruzie výstup na Kazbek

Vyrazte s týmem zkušených lidí do Gruzie. Výstup na Kazbek je přizpůsoben tak, aby byl co možná nejpohodlnější a mohli jste úspěšně dosáhnout vrcholu. Při výstupu se horský vůdce věnuje pouze třem klientům, můžete se tak spolehnout na bezproblémový průběh. Expedice je pečlivě zorganizovaná a nabízí tak ty nejlepší zážitky. Zajištěno je ubytování, polopenze, transfery v Gruzii, služby průvodců a vůdců a samozřejmě program.

Zájezd do Gruzie je jedinečnou příležitostí, kterou byste si neměli nechat ujít. Čeká vás spousta nových zážitků, krásných výhledů a setkání s místní kulturou.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Chcete nový umělý vánoční stromeček? Kupte ho s 30% slevou na svetstromku.cz

Je škoda sedět v obýváku u vánočního stromečku, s nímž nejsem maximálně spokojeni. Ať už je umělý, nebo živý, měl by...
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img