- Reklama -spot_img

Investiční skupina Davida Rusňáka a Nadace DRFG

Už jste četli?

admin
+ěš

Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka spravuje fondy, nabízí dluhopisy a bez diskuze se jí velmi daří. Neustále rozšiřuje obory své činnosti, stoupá do neuvěřitelných výšin jako letadlo a recenze na její prosperitu a dluhopisy jsou velmi příznivé. Díky nově vzniklé Nadaci DRFG chce společnost Brno oživit a nabídnout mnohem víc. Pod jejím patronátem proběhla instalace barevných deštníků v České ulici, které byly následně vydraženy na dobročinné účely, nebo festival Meeting Brno, který podporuje. Práce s veřejným prostorem má velký přesah.

Plány investiční skupiny DRFG

Skrze A PLUS společnost předkládá návrhy, jak Brno upravit, aby mnohem lépe sloužilo svým občanům. Jde o revitalizaci Anthroposu nebo třeba areálu Výstaviště. Nabízí lidem možnost seberealizace a pro studenty byl založen coworkingový projekt Unifer, kde mohou pod vedením zkušených profesionálů pracovat na reálných projektech, čímž se mnohé naučí. Investiční podílové fondy a dluhopisy tak rozhodně nejsou to jediné, co tato sehraná parta lidí nabízí.

Podnikatel David Rusňák

Podnikatel David Rusňák je velkým patriotem a svůj region podporuje v mnoha směrech. Narodil se v Labutech nedaleko Kyjova. Po střední škole pracoval ve Zlíně a v Brně. V roce 2005 začal podnikat v mezinárodní dopravě a pak prodal svou spediční firmu Compass DKD Czech. Investoval do různých oblastí a věnoval se obchodu se stavební chemií, vývoji softwaru pro sklady i poradenství v získávání evropských dotací. Aktivity v roce 2011 sjednotil pod hlavičku DRFG a rok na to začal vydávat dluhopisy soukromým společnostem. Je velkým fanouškem dobrého jídla a vína, miluje rakousko-uherskou kuchyni, na kterou se také specializuje ve své restauraci Konfit. Cílem DRFG je zhodnocovat kapitál prostřednictvím private equity investic zejména do majetkových podílů v perspektivních společnostech a projektech. Zaměřuje se především na investice do nemovitostí, telekomunikací, energetiky, financí a zdravotnictví

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Chcete nový umělý vánoční stromeček? Kupte ho s 30% slevou na svetstromku.cz

Je škoda sedět v obýváku u vánočního stromečku, s nímž nejsem maximálně spokojeni. Ať už je umělý, nebo živý, měl by...
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img