- Reklama -spot_img

H-Block – Kompaktní klimatizační jednotka

Už jste četli?

Stále více lidí si nedokáže představit letní den bez klimatizace. Do běžných bytů nebo třeba kanceláří se hodí hlavně ty kompaktní.

 Jaké jsou přednosti kompaktních klimatizačních jednotek

Výhodu mají především ve velmi snadné přenositelnosti, neboť zařízení je umístěno volně v prostoru a v případě potřeby je lze prostě přestěhovat do další místnosti. Dále patří mezi jejich přednosti i nižší cena a v neposlední řadě též minimální technologická náročnost při instalaci klimatizace. Tu je vhodné ve většině případů provádět v blízkosti okna. Současně klimatizace v interiéru nepůsobí nijak rušivě, klimatizačním jednotkám je v dnešní době již vlastní ryze moderní designové pojetí.

Které funkce má klimatizační jednotka H-Block

Kompaktní klimatizační jednotku H-Block lze použít v normálním prostředí, kde se teploty pohybují v rozmezí -30°C až +40°C a průtok vzduchu činí 2 000 – 8 000 m³/h. Jednotka je určena pro úpravu a distribuci vzduchu. Umožňuje rekuperaci, ohřev, chlazení, směšování a filtraci vzduchu. Zejména vytápění klimatizací je aktuálním trendem díky své nízké ceně.

Sací a výtlačné otvory se nacházejí na horní straně jednotky. Na vnější obslužné straně jednotky pak naleznete rovněž i LCD displej, který slouží uživateli k ovládání jednotky. Klimatizace se standardně dodává tak, že má již výrobcem předem naprogramovanou regulaci. Celá konstrukce je bezrámová. Skládá se z 50 mm silných samonosných sendvičových panelů. Plášť potom tvoří pozinkovaný, lakovaný plech, případně plech nerezový. Vždy má tloušťku 0,8 mm.

O výrobci C.I.C Jan Hřebec s.r.o.

K výrobě všech jednotek jsou používány výhradně komponenty, které pocházejí ze zemí v rámci Evropské unie. Společnost C.I.C Jan Hřebec s.r.o. dbá na vysoký standard kvality všech svých produktů. Proto také zavedla certifikaci ISO 9001. A současně dodržuje systém managementu jakosti v souladu s požadavky ČSN EN ISO 9001:2008. Stávající jednotky jsou výsledkem již tří generací vlastního vývoje nových technologických řešení.

Autor článku mkt@cic.cz

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img