- Reklama -spot_img

Kentoya nabízí nákup skútrů na splátky i bez navýšení

Už jste četli?

Společnost Kentoya patří mezi celosvětově nejuznávanější výrobce skútrů na trhu. Motocykly Kentoya jsou známé svou vysokou konstrukční kvalitou a dokonalým designovým provedením. V nabídce je vždy několik variant provedení skútrů s odlišným designem. Najít lze sportovní modely, retro skútry, skútry s masivní konstrukcí i skútry v kubánském nebo italském stylu. Kentoya se vždy pro své zákazníky snaží připravovat také novinky. Jednou z nich je například možnost nákupu na splátky, který může být i bez navýšení.

Splátkový prodej formou spotřebitelského úvěru

Splátkový prodej společnost Kentoya nabízí formou spotřebitelského úvěru zajištěného společností Essox s.r.o. Pořizovací cena zboží pro prodej na splátky může být od 3 000Kč do 200 000Kč. Nákup na splátky lze tedy využít na skútry i elektrokola v nabídce. Celý proces vyřízení žádosti je velmi rychlý, bez zbytečných komplikací a bez administrativních úkolů.

Model skútru Kentoya Moto VIRON 125 4T SPORT můžete mít na splátky už od 895 Kč měsíčně

Co je zapotřebí?

Podmínek pro uzavření smlouvy o splátkovém prodeji není mnoho. Uzavřít smlouvu mohou jen osoby starší 18 let. Zaměstnanci musí disponovat stálým příjmem a nesmí být ve zkušební nebo výpovědní lhůtě. Podnikatelé musí podnikat minimálně 3 měsíce. Splátkový prodej si mohou zařídit i důchodci nebo ženy a muži na mateřské dovolené. U výše úvěrů do 100 000Kč postačí jen 2 doklady o totožnosti a není třeba dokazovat ani potvrzení o výši příjmů.

Skútr Kentoya Moto BROADWAY 125 4T

Kentoya přichází s nabídkou nových modelů skútrů

Společnost Kentoya neustále rozšiřuje, kromě nabídky služeb, také sortiment. Stále vyvíjí nové modely a skútry i elektrokola jsou ještě propracovanější. Konkrétním příkladem může být například skútr Broadway. Tento model sám výrobce označuje za novou vlajkovou loď Kentoya. Mezi hlavní přednosti tohoto skútru o obsahu 125 ccm patří dokonalá ochrana před větrem a vodou, komfortní sedadlo, přední LED světla nebo flash přehrávač s reproduktory. I tento model je možné koupit na splátky již od 1 640 Kč měsíč

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img