- Reklama -

Hot tube jako alternativa k vířivce i bazénu

Už jste četli?

Servis filtračních a vzduchotechnických zařízení

Jako dodavatel mnoha vzduchotechnických a odsávacích systémů společnost Tigemma engineering, s.r.o. do svého portfolia nabízených služeb zařadila servis vzduchotechnických...

Google ukázal Android 12L: V čem je jiný, než Android 12?

Společnost Google ještě začátkem tohoto měsíce oficiálně představila Android 12, který dnes je aktivně testován mnoha výrobci chytrých telefonů....

Fenomén Pandora

Ti šťastlivci, kteří dostali náramek Pandora ke svátku, narozeninám či jinému krásnému dni, neví, jak s nimi správně zacházet....
admin
+ěš

Máte dostatečně prostorný dvorek či zahradu? Zapomeňte na pořízení obyčejného bazénu, který využijete pouze na jaře a v létě. Máme pro vás zajímavé řešení, které vám vykouzlí úsměv na rtech a umožní vám oddat se relaxaci. Pořiďte si vířivku. Ne však obyčejnou, řeč je o hot tube, což je vyhřívaná estonská dřevěná káď, v níž se můžete v příjemně teplé vodě venku koupat i celoročně.

Proč jsou hot tube tak populární?

V Čechách vířivé vany hot tube prodává obchod hanscraft.com. Nejedná se však o český nápad. V zahraničí, především na severu, jsou tyto kádě mnohem populárnější a každý, kdo si takovou káď může dovolit, ji má doma. V porovnání s obyčejnou vířivkou je totiž vyhřívaná vlastními kamny na dřevo.

Zároveň je obložená dřevem, takže má příjemný přírodní dekor. Pro fungování nevyžaduje žádnou chemii a vy si tak můžete dát svou oblíbenou bylinkovou koupel, aniž byste se po ní museli sprchovat nebo se obávat kožních problémů.

I k českým zákazníkům si dnes však hot tube našly cestu. Jsou totiž dostatečně velké a mohou se tak stát zajímavou alternativou jak k obyčejným vířivkám, tak i k bazénům. Jedná se o ideální relaxační prostředek.

Zvolte si řešení na míru

V obchodě hanscraft.com na vás čeká široký sortiment těchto vířivek, které si zde můžete prohlédnout a ještě se k nim dozvědět spoustu užitečných informací. Vířivky se na požadovanou teplotu vyhřejí zhruba za 4 hodiny. Jsou dostatečně prostorné a umožní tak relaxování i ve více lidech. Obchod hanscraft.com však nenabízí pouze je. Pořídíte zde také další alternativní vířivky, sauny, vybavení pro vodní sporty, jízdní kola nebo masážní křesla.

Estonské kádě mají různou pořizovací cenu, která je většinou závislá právě na jejich funkcích a na velikosti. Ty větší bez problémů pojmou i kolem 1600 litrů vody a pohodlně se do nich vejde až 8 osob. Takovou vířivku pak bez mrknutí oka využijete třeba i na svou soukromou party.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Servis filtračních a vzduchotechnických zařízení

Jako dodavatel mnoha vzduchotechnických a odsávacích systémů společnost Tigemma engineering, s.r.o. do svého portfolia nabízených služeb zařadila servis vzduchotechnických...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -