- Reklama -spot_img

Matrace 90×200 cm nejen do dětského pokoje

Už jste četli?

admin
+ěš

Na výběru matrace si vždy dejte záležet. Pravděpodobně chcete, aby vám dobře sloužila po dlouhá léta. Nemusíte ani volit tu nejdražší zdravotní matraci, protože i cenově dostupnější kousky jsou často velmi kvalitní. Nejoblíbenější jsou matrace 90×200 cm, které nacházejí využití napříč generacemi. Jsou velmi oblíbené do dětských pokojů, jelikož nabízejí dostatek prostoru. Ocení je též senioři a lze je využívat i v ložnici. Pokud přiložíte dvě k sobě, vytvoříte si doma velmi komfortní letiště.

Na matrace 140×200 cm se můžete spolehnout

Kvalita matrace se neodvíjí od jejích rozměrů. Z rozměrů, které kvalitu jsou schopné ovlivnit, je důležité jen výška jádra. Obecně platí, že je lepší volit vyšší matraci, která se tak lehce neproleží. Matrace s výškou jádra pod 20 cm jsou vhodnější spíše pouze na příležitostné přespávání. Doporučujeme je tak třeba do pokojů pro hosty, a to třeba i ve zmíněném rozměru matrace 140×200 cm, který funguje opravdu multifunkčně. Dostatečně vysoké matrace o tomto rozměru, která bude zhotovená z kvalitní pěny nebo z jiného alternativního materiálu, se však nemusíte bát ani ve své ložnici. Počítejte pouze s omezeným prostorem.

Jak na výběr matrace 160×200 nebo 180×200 cm?

U matrace tak v první řadě řešte výšku jádra a kvalitu použitého materiálu. Každá matrace sloužící k běžnému použití by měla být dostatečně tvrdá, aby vašemu tělu poskytla nezbytnou podporu. Možností je také matrace 160×200 cm s paměťovou pěnou, která je dnes velmi kvalitním a hojně rozšířeným materiálem. Jestliže řešíte, kde vybírat, tak vám doporučujeme navštívit webové stránky matrace-store.cz. Zde je pro všechny zákazníky připraven široký sortiment prvotřídních matrací. Ty si můžete buď objednat přes internet, nebo si je přijet osahat do kamenné prodejny v Plzni. V obou případech vám však s koupí rádi pomohou ochotní pracovníci obchodu.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img