- Reklama -spot_img

Tankpady osloví otrlé jezdce i začátečníky

Už jste četli?

admin
+ěš

Dovedete si představit tankini na pěkném dívčím tělíčku? Možná byste se mohli zamyslet, zda by vašemu silnému stroji neslušely právě tankpady. Pokud se neorientujete mezi názvy tankiny a tankpady, vězte, že rychlé pruhy dodají vaší motorce šmrnc, ochrání lak před poškrábáním – a možná ji i trochu zrychlí. Jednobarevné nebo pestré pruhy jsou ozdobou každého stroje, speciálně pokud si zvolíte vzor, který bude slušet jak jemu, tak se bude hodit i k vašemu motorkářskému oblečení. Někomu nevyhovuje unifikovaná barva jeho motorky, a tak si ji může po svém zkrášlit.

Vyberte si tankpad na jednu sezonu, nebo na celoživotní použití

Kvalita, jakou se pyšní jednotlivý tankpad, je vyhovující motoristům, kteří jej chtějí mít na nádrži dlouhou dobu, tak těm jezdcům, již chtějí rychlé pruhy střídat v závislosti na náladě i ročním období. Růžový podklad se může líbit dámám v kožených motorkářských uniformách, které chtějí zdůraznit, že pod helmou a drsným oblečením se skrývá jemná duše. Ti, kdož chtějí vyzdvihnout svoji hvězdnou jedinečnost, si mohou zvolit nálepku právě s hvězdičkami. Vzor plamenů se hodí na tmavou kapotáž, naopak černé tankpady patří na motorky barevného či bílého provedení.

Tankpady na nádrž vyzdvihnou vaši povahu a ještě váš stroj ochrání před poškrábáním

Potřeba odlišovat se není jediným důvodem, proč si motorkáři zdobí své stroje tankpady na nádrž. Charakter jezdce i touha po zviditelnění a bezpečnosti jsou dalšími důvody, které vedou motoristy k tomu, aby své stroje ozvláštnili a více zviditelnili. Polepy na nádrž jsou také dostatečnou ochranou před poškrábáním laku od knoflíků či zipu na bundě nebo kombinéze. Dopřejte svému stroji zvýšené pohodlí, odvděčí se vám minimalizováním ztrát během jízdy i po ní. Polepy na motorky tedy nejsou pouhou okrasou, nýbrž i ochranou.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img