- Reklama -spot_img

Jak se bydlí v Britské čtvrti? K mání je další etapa krásných bytů!

Už jste četli?

Sníte o novém bydlení, které do puntíku splní vaše náročné představy? Pak byste neměli propadat poněkud mylnému dojmu, že takové jsou téměř všechny nové byty v Praze. Developeři sice slibují kde co, ale praxe často bývá úplně jiná. A když eliminujete ty méně povedené developerské projekty a cenově nedostupné byty, moc vám toho na výběr nezůstane. Nyní však máte jedinečnou možnost bydlet jinak. V rámci známého rezidenčního projektu Britská čtvrť vyrostla další etapa.

Bezesporu nadprůměrné bydlení

Milovníkům moderního bydlení v metropoli není třeba Britskou čtvrť dlouze představovat. Byty v Praze 5 vznikají v nové městské části Západní Město již od roku 2007 a o mimořádných kvalitách projektu hovoří četná ocenění. O byty je nebývalý zájem a minulá etapa byla velmi rychle vyprodána ještě před dokončením výstavby. Na své si přišli zájemci o byty v osobním vlastnictví i o družstevní bydlení.

Obyvatelům nechybí vůbec nic

Projekt se dlouhodobě rozvíjí a již nyní nabízí perfektní podmínky pro život. Neustále zde vznikají nové obchody a služby, relaxační zóny, dětská hřiště, sportoviště a další místa, kde mohou obyvatelé trávit čas. Vynikající dopravní spojení s ostatními městskými částmi zajišťují dopravní tepny Jeremiášova a Rozvadovská, přes kterou se lze dostat na Pražský okruh a plzeňskou dálnici D5. Stejně snadný je i přesun na letiště či do centra metropole. Stačí použít metro, které má nástupiště na náměstí.

Byty Praha jsou dobrou volbou pro každého, kdo si chce vychutnávat život v hlavním městě plnými doušky a zároveň atraktivní pro investory. Stodůlky patří k nejoblíbenějším lokalitám a v budoucnu se zařadí mezi nejvýznamnější pražské lokality.

Pokud vás prodej bytů Praha zaujal, podívejte se aktuální nabídku přímo na webu developera FINEP na www.finep.cz.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZpravyDnes.cz

Novinky-Zpravy.cz 

 

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img