- Reklama -spot_img

Pokud chce chudák hypotéku

Už jste četli?

finanční produkt, vhodný pro všechny podnikatele. Sjednat si jej mohou firmy, podnikatelé nebo OSVČ. Tento podnikatelský úvěr vám pomůže dostat se z nesnází. Poskytujeme velice výhodnou úrokovou sazbu a dlouhou dobu splácení. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí. Odhad provedeme na základně profesionálního posouzení a nic za něj neplatíte. Předem neplatíte žádné poplatky. Provedeme si posouzení vaší bonity zdarma a nic neplatíte ani za předběžný návrh, který provedeme kdykoliv na základě vámi dodaných informací. Stačí zaslat fotografie nemovitosti a adresu a vyplnit pár předběžných údajů. 

Pod tímto názvem se však neskrývá produkt, u kterého bychom nezjišťovali, jestli jste schopni splácet. To si musí ověřit každý poskytovatel úvěru. Ovšem tolerujeme nízká daňová přiznání i nižší příjmy, protože každého klienta posuzujeme individuálně, proto se může stát, že i bez vysokých příjmů nebo daňového přiznání vám úvěr poskytneme.

Tady se nebaví házením klacků pod nohy

Hypotéku bez doložení příjmu, tak, jak je to psáno, tedy není možné získat, a to ani u banky ani u nebankovní společnosti. Prokazování však není složité, takže se předem není čeho obávat. Navíc naše společnost toleruje různé druhy příjmu, které v bankách odmítají. Jsme benevolentnější a rádi se přizpůsobíme přímo potřebám konkrétního klienta. 

Podnikatelské úvěry jsou sjednány snadno, rychle a bez dlouhého čekání. Nemusíte chodit na milion schůzek, ani dokládat tisíce dokumentů. Vše se dá vyřídit online, pomocí emailu nebo pár telefonátů. Posléze už postačí jedna schůzka k podpisu smlouvy, kterou vám dáme přečíst samozřejmě dopředu a necháme vám ji tak dlouho, jak si budete přát, abyste si ji mohli náležitě prostudovat. Úvěry schvalujeme do 24 hodin a stejně tak rychlé je konečné vyplacení financí. Může se jednat až o 70 % z odhadní ceny nemovitosti. 

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img