- Reklama -

U nebankovních hypoték není registr strašákem

Už jste četli?

Servis filtračních a vzduchotechnických zařízení

Jako dodavatel mnoha vzduchotechnických a odsávacích systémů společnost Tigemma engineering, s.r.o. do svého portfolia nabízených služeb zařadila servis vzduchotechnických...

Google ukázal Android 12L: V čem je jiný, než Android 12?

Společnost Google ještě začátkem tohoto měsíce oficiálně představila Android 12, který dnes je aktivně testován mnoha výrobci chytrých telefonů....

Fenomén Pandora

Ti šťastlivci, kteří dostali náramek Pandora ke svátku, narozeninám či jinému krásnému dni, neví, jak s nimi správně zacházet....

Jestliže si chcete sjednat úvěr, jdete nejprve nejspíše do banky. Tam vás ale mohou odmítnout, a to zejména ze dvou hlavních důvodů, jakými jsou registry a také příjmy. Nebankovní hypotéky bez registru řeší právě tyto problémy. Pomáhají lidem, pro které je těžké nebo nemožné získat úvěr v bance. Poskytují je totiž soukromé společnosti. Ty jsou tolerantnější a mají mírnější podmínky, ne tolik přísné, jako je tomu v běžné bance. Banky se totiž chrání před neplatiči, a proto vám za žádných okolností nepůjčí například v případě, že máte záznam, nebo když máte nedostatečný příjem a nedokázali byste splácet. V těchto případech jste totiž pro ně nebonitní klient. Vše si řádně prověřují. V případě hypotéky bez registru se jedná o podnikatelský úvěr. To samé bychom řekli i o americké hypotéce bez registru. Více názvů, ale tentýž produkt. Jedná se o klasickou hypotéku, takže se ručí nemovitostí. 

I podnikatelé se ocitají v nesnázích

Peníze potřebujeme každý den, a ještě více v případě podnikání. Jenomže, jak je sehnat, když nás všichni ostatní zklamali? Půjčit si můžete u nás! 

  1. Potřebujete peníze na rozjetí firmy? Chcete si založit vlastní podnikání? Máte jasnou vizi a chtěli byste si založit firmu? V ruce podnikatelský záměr, reálné sny, které se mohou stát skutečností, ale nikde vám nechtějí poskytnout úvěr na rozjezd firmy? V takovém případě se můžete obrátit na naši společnost.
  2. Dalším případem je možnost získání úvěru na financování veškerých běžných denních potřeb ve firmě. Sjednáte si úvěr a ten vám může pomoci hradit běžné výdaje ve firmě, placení mezd, sociálního, zdravotního a daní. Zaplatíte s ním výlohy a faktury.
  3. Nesmíme zapomínat ani na koupi nemovitostí nebo dalších dispozic pro zvětšení firmy. Chcete firmu zrekonstruovat? Potřebovala by opravit nebo vybavit moderními stroji a zařízením? V tom případě je zde opět naše společnost, která se vám bude snažit v každém případě vyhovět a úvěr poskytnout za co nejvýhodnějších podmínek. 
  4. S penězi také můžete hradit dluhy, faktury po splatnosti nebo exekuce. Můžete zvolit také konsolidaci půjček či vyplacení dluhů nebo závazků vůči věřitelům. 
- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Servis filtračních a vzduchotechnických zařízení

Jako dodavatel mnoha vzduchotechnických a odsávacích systémů společnost Tigemma engineering, s.r.o. do svého portfolia nabízených služeb zařadila servis vzduchotechnických...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -