- Reklama -spot_img

Spolehněte se na nebankovní ‚americkou‘ pomoc

Už jste četli?

Pojem nebankovní americká hypotéka může být trochu zavádějící. Lidé, kteří si chtějí půjčit bezúčelnou půjčku a nechtějí pro ni chodit do banky, hledají právě tyto názvy. Americká totiž znamená, že peníze z půjčky můžete využít jakýmkoliv způsobem a nebankovní logicky znamená, že si pro půjčku jdete do soukromé společnosti, tudíž nejdete do banky. Banku z toho úplně vynecháváte. Doposud jste netušili, že je to možné? Nebo naopak byli jste v bance odmítnutí, a tak hledáte další alternativy? Někteří lidé se o našich službách dozvědí právě tímto bohužel negativním způsobem, že je v bance odmítnou a následně musejí půjčku hledat ještě jinde, jiným způsobem. Narazí na naše stránky, a jak jsou ve výsledku spokojení, protože zjistí, že jim soukromá společnost může poskytnout stejně výhodné podmínky, jako je tomu v bance, nízké úrokové sazby, dlouhé doby splácení a zároveň až 70 % z hodnoty nemovitosti. To vše ještě navíc s tolerancí záznamů a nízkých příjmů. Zabýváme se totiž klienty individuálně, takže není problém, poskytnout úvěr i za předpokladu, že máte dluhy nebo exekuce. To mnoho klientů neví, ale zjistí to právě ve chvíli, kdy půjčku potřebují nejvíce. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí a s penězi můžete nakládat podle libosti. To všechno znamenají nebankovní hypotéky. Ovšem pokud zmíníme nebankovní americké hypotéky tak se už jedná o podnikatelské nikoliv spotřebitelské úvěry. 

I u podnikatelských úvěrů je na výběr

Do podnikatelských úvěrů můžeme zahrnout produkty pod názvy hypotéka bez registru (v tomto případě totiž můžete mít záznam v registru dlužníků, a i přesto jsme schopní vám úvěr poskytnout, a to za velice výhodných podmínek) nebo hypotéka bez dokládání příjmů (kde nemusíte dokládat výši svého příjmu, protože na něm nezáleží a nemusí se dokládat ani daňové přiznání, takže může být nulové – vhodné pro všechny začínající podnikatele, kteří rozjeli firmu nebo pro ty, kteří mají dluhy a exekuce). 

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img