- Reklama -spot_img

Příležitost pro začínající podnikatele. The Business Booster od InnoEnergy otevírá přihlášky

Už jste četli?

InnoEnergy, znalostní a inovační společenství EIT, pořádá ve dnech 25. – 26. října 2017 v Amsterodamu již pátý ročník „The Business Booster 2017“, konference zaměřené na inovace v udržitelné energii. The Business Booster je jedinou událostí, která spojuje všechny klíčové zainteresované subjekty, aby vytvořily budoucnost pro udržitelnou energii.

Na rozdíl od zbytku evropských akcí tohoto formátu, The Business Booster propojuje na 160 inovačních startupů a malých a středních podniků společně s etablovanými společnostmi, které hledají zdroj pro investice, velkým množstvím investorů a vysokých veřejných představitelů. Letošní ročník bude zaostřen na zrychlení přechodu k čisté energii.

“K revoluci ve vývoji čisté energie dochází po celé Evropě, ale ne dostatečně rychle. Abychom mohli naplnit ambiciózní cíle a pomoci zvrátit klimatickou změnu, musíme se posouvat rychleji – musíme urychlit inovace v oblasti čisté energie. The Business Booster je událostí, která to umožňuje“, říká Diego Pavia, CEO InnoEnergy.

„Nejen, že TBB spojuje více inovátorů v oblasti čisté energie než kterákoliv jiná událost, zároveň poskytuje průmyslovým hráčům, investorům a veřejným institucím díky přímému přístupu k novým technologiím, novou platformu pro byznys. Tato událost je místem pro uskutečňování transakcí a partnerství tak, aby inovace v oblasti zelené energie mohly učinit podstatnou změnu, a to co možná nejdříve.“

Účastníci mají možnost se dostat na všechny části konference včetně hlavní výstavy a využít tak tuto příležitost k navázání nových kontaktů. Při loňskem ročníku v Barceloně věnovalo 690 účastníku a 149 vystavovatelů 720 minut navazování nových kontaktů a 420 minut prodávaní svých produktů. Letos poprvé bude součástí i speciálně vyznačená plocha, u které budou moci návštěvníci vidět inovace „na živo“.

„Když jsme požádali loňské účastníky o zpětnou vazbu, tak nás velice potěšilo, že 98 % z nich by tuto akci doporučilo svým známým. Jsme ovšem přesvědčeni, že tyto sdílené hodnoty překračují i samotnou podstatu této události“, říká Elena Bou, Inovační ředitelka InnoEnergy.

Předběžná fáze registrace je otevřena až do 31. července. Pro více informací a přihlášení, navštivte prosím tbb.innoenergy.com.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img