- Reklama -spot_img

Nebankovní hypotéka bez registru

Už jste četli?

admin
+ěš

Máte finanční problémy? Dostali jste se do nesnází? Chybí vám peníze? Jste podnikatel nebo firma? V tom případě je zde pro vás připravená velice výhodná nebankovní hypotéka bez registru. Nebankovní právě proto, že pro ni nejdete do banky, ale zvolíte soukromou společnost. Pokud si nyní říkáte, že to asi není to nejvhodnější, pak vás přesvědčíme o opaku, protože máme stejně výhodné, ne-li ještě výhodnější podmínky, než je tomu v běžné bance. Na tento typ úvěrů se specializujeme a dokážeme pomoci každému podnikateli.

Hypotéky bez registru jsou určené pouze podnikatelům na financování jejich potřeb ve firmě. Pokud byste si přáli sjednat spotřebitelský úvěr, pak vám jej velice rádi zprostředkujeme formou jiného typu nebankovní hypotéky.

Jedná se o podnikatelské úvěry

Tento typ úvěru si mohou sjednat podnikatelé nebo firmy. Peníze z něj vloží do svého podnikání. Například mohou zaplatit jakékoliv dluhy, nedoplatky, sociální a zdravotní pojištění, veškeré potřeby ve firmě či v podnikání, nebo mohou nakoupit majetek, zařízení a vybavení, financovat běžné měsíční potřeby ve firmě či dokonce vyplatit exekuce nebo zástavy.

Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí, za kterou získáte až 70 % její odhadní ceny. Může se jednat o pozemek, dům, komerční objekt, administrativní budovu, halu, či cokoliv dalšího. Splácet můžete jakoukoliv dobu. Musíte však dodržet rozmezí od jednoho roku do 30 let. Podle toho se určí výše měsíční splátky.

Celé vyřízení je snadné, a navíc velice rychlé. Netrvá více jak pár dní. Dokonce při expresním jednání můžete čerpat peníze tentýž den od podpisu smlouvy, takže je klidně možné, že peníze budete mít do 24 hodin, od podepsání.

Navíc neřešíme registry. Takže pokud máte záznam, pak vám klidně úvěr můžeme poskytnout.

Žádné složité papírování, jen jednoduché vyřízení. Nečeká vás ani tisíc schůzek, vše se vyřizuje online, stačí k tomu jedna schůzka na podepsání smlouvy.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Chcete nový umělý vánoční stromeček? Kupte ho s 30% slevou na svetstromku.cz

Je škoda sedět v obýváku u vánočního stromečku, s nímž nejsem maximálně spokojeni. Ať už je umělý, nebo živý, měl by...
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img