- Reklama -spot_img

Vylepšení šatníku? Češi stále více nakupují módu online

Už jste četli?

admin
+ěš

Časy, kdy člověk musel za širokým výběrem módy vyrazit na celý den do obchodního centra, jsou dávno pryč. Online nákupy se v současné době stávají trendem číslo jedna a obchody, které nemají vlastní e-shop, jako by nebyly. A čím to je, že nás Čechy už tolik nebaví vybírat oblečení v kamenných obchodech? Rozhodně za to může pohodlí a lákavé akce!

Nákupy online šetří čas i peněženku

Doba se rychle mění a vyvíjí. Ruku v ruce s tím jde i móda a forma nakupování. Není to tak dávno, co se lidé internetových obchodů ještě báli a raději dali přednost přeplněným centrům a frontám u kabinek.

Tyto nákupy zabraly i hodiny, jenže na to v dnešní na čas náročné době není prostor. Díky internetu je možné nákup uskutečnit třeba během pracovní pauzy nebo při jízdě v městské hromadné dopravě. Kdykoliv a odkudkoliv.

Čas je to nejcennější, co máme, a snad každý ocení více volných chvilek, které může strávit se svou rodinou či přáteli. I to je jeden z důvodů, proč lidé přešli na nákupy ve virtuálním prostředí. Aby obchody známé z nákupních center nepřišly o většinu svých zákazníku, nezbylo jim nic jiného, než si zavést vlastní e-shopy.

Třetina nákupů na dobírku – platba online však vzrůstá

Kromě nákupu přes internet si Češi oblíbili i platbu online kartou. Výhodou je rychlá transakce. Obchod obdrží peněžní obnos ihned, čímž se urychlí i expedice zboží. Některé e-shopy jsou schopny dokonce zajistit, že druhý den od objednání máte zboží u sebe. Na platbu online lákají obchodníci také poštovným zdarma apod.

Zásadním bonusem nákupu oblečení online je spousta ušetřeného času. Kromě toho se obchody snaží své zákazníky chytit na výhodné slevové kupony, pravidelné akce, výprodeje a poštovné zdarma.

Častými akcemi je již dlouhodobě znám napříkladobchod s módním oblečením Bonprix, u kterého narazíte na jednorázové slevy, celoroční výprodeje i poštovné zdarma.

Revoluce v online nakupování, která udává směr

Největší vítr do všeho vnesl příchod obchodu About You. V jeho nabídce naleznete opravdu široký výběr od obuvi přes spodní prádlo až po šaty a doplňky. Seženete tam jednoduše vše a pro jakoukoliv příležitost.

Standardem se staly i pravidelné obří slevy. Ale to samozřejmě není vše. About You sice nedisponuje žádnými kamennými obchody, za to však nabízí poštovné zdarma na vše.

Objednávky jsou odesílány velmi rychle. Do 2-4 pracovních dnů bude balíček na svém místě a aby toho nebylo málo, dostanete úžasných 100 dní na rozmyšlenou.

Tato enormně dlouhá lhůta pro vrácení je ideální, pokud nakupujte dárky pro své blízké s předstihem. Když nebude mít daný kousek úspěch, lze ho nepoškozený s originálními visačkami vrátit. Náklady na vrácení zboží hradí vždy About You.

A jak jste na tom vy? Také jste si již zamilovali komfortní nákupy přes internet?

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img