- Reklama -spot_img

Když jde získat hypotéku i bez doložení příjmů

Už jste četli?

admin
+ěš

Spousta lidí by si chtěla splnit svoje sny o bydlení a dalších záležitostech, ale mnohdy to není možné právě z důvodu financí. Napadla je také možnost financování hypotékou, ale brzdí je příjmy, které jsou buď nedostatečné, nebo je nemůžou doložit.

Takové zájemce o hypotéku by zřejmě potěšila hypotéka bez dokládání příjmů. A zajisté je potěší také informace, že i bez tohoto úkonu je hypotéku možné získat. A to jak klasickou s využitím na bydlení, tak americkou s využitím na úplně všechno.

V bance byste s takovým požadavkem asi jen těžko pochodili, ale nebankovní společnosti tuto možnost nabízejí zcela běžně. Často tyto peníze pomůžou zájemcům nejen vyřešit otázku vlastního bydlení či jiných materiálních věcí, ale také vyplatit dluhy. Proto je nesmysl nedat šanci i těmto lidem, kteří chtějí svoji situaci jednou pro vždy vyřešit.

Kromě problému s příjmy se počítá také se záznamy v registrech dlužníků a od toho jsou zase hypotéky jako třeba americká hypotéka bez registru. Nejen, že můžete peníze využít na cokoliv a nemusíte ani účel využití peněz dokládat, ale projdete i se záznamem v nepříjemných registrech dlužníků. Často totiž obsahují záznamy, které jsou již dávno splacené a klientům zbytečně škodí, protože se může jednat třeba jen o jediný vroubek.

Pro získání hypotéky je však potřebné ručit nemovitostí. A dokonce to nemusí být ani nemovitost vaše vlastní, ale třeba rodičů, příbuzných a podobně. Není vyloučené ani ručení firemními prostory. Tím se opět šance na získání potřebných peněz zvyšuje a můžou na potřebnou částku dosáhnout všichni zájemci. A to i třeba podnikatelé, kteří potřebují získat peníze pro svůj podnikatelský či jiný záměr.

Doba splatnosti bývá stejná jako u běžných hypoték, takže s možností i na 30 let, vždy záleží na konkrétní částce a konkrétních podmínkách dané společnosti.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img