- Reklama -spot_img

Investiční skupina DRFG partnerem hokejové Komety Brno

Už jste četli?

admin
+ěš

Z nebe do pekla a zpět je název dokumentární film o brněnské hokejové Kometě, který měl na konci letošního února premiéru. Snímek mapuje bohatou historii klubu, která se začala psát v roce 1953. Za tu dlouhou dobu klub prošel řadou vzestupů a pádů, ale nakonec v roce 2017 získal po 51 letech mistrovský titul a o rok později extraligový titul vyhrál znovu. Proto je naše investiční skupina DRFG Davida Rusňáka opravdu hrdá na to, že byla u toho, a pomohla brněnskému hokeji vrátit se zpět na vrchol, kam určitě patří. Za celou svou historii totiž získala celkem 13 titulů a je tak nejúspěšnějším klubem ligy.

??????????????

Nejen na ledě, ale také mimo něj, přináší spojení mezi Kometou a DRFG spoustu radostných okamžiků. Není to totiž pouze Brno, co nás spojuje, ale také stejné hodnoty a životní priority. Kometa Brno se pyšní sloganem Kometa je rodina a DRFG má v názvu slova rodinná společnost. Jsme rádi, že skupina Davida Rusňák a Kometa jsou jedna velká rodina.

Partnerství DRFG a Komety má smysl

Není to jenom o názvu Arény, i díky naší další podpoře se klub dále posouvá. Kometu nově podporuje také značka podílových investičních fondů CZECH FUND, která se stala generálním partnerem klubu. Společnými aktivitami ale také pomáháme těm, kteří to potřebují. Nadace DRFG proto loni opět ozdobila Českou ulici v centru Brna deštníky. Bylo jich tam přes dvě stě a zhruba šedesátka z nich, podepsaná hokejisty, zamířila do aukce. Vydražily za více než 67 tisíc korun a tyto peníze pomohly autistickým dětem a mentálně postiženým.

Toto jasně dokazuje, že skupiny DRFG Davida Rusňáka není pouze o byznysu, dluhopisech nebo podílových fondech, pomáhá také lidem zlepšit život v regionech, kde podniká. V Brně odkud pochází proto podporuje hokejovou Kometu, která bez diskuzí míří do finále a my doufáme, že to i po třetí vyjde.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img