- Reklama -spot_img

Jazyková škola PENGUIN – svět otevřených možností

Už jste četli?

admin
+ěš

Soukromá jazyková agentura PENGUIN vás naučí nejen komunikaci v jednom, nebo i více světových jazycích, ale především zvýší vaše sebevědomí a pomůže odstranit strach z učení se nových věcí. Hravou a nenásilnou formou dokáže jazyková škola Kladno naučit plynule mluvit anglicky, německy, anebo rusky všechny věkové kategorie. Firemní klienti, stejně jako i lidé z široké veřejnosti, včetně dětí školního i předškolního věku, získají na kurzu angličtiny Kladno a kurzu němčiny Kladno spoustu informací a cenných rad ohledně cizí mluvy. V příjemném prostředí se naučíte během krátké chvíle plynule mluvit a porozumět všem jednoduchým i složitějším frázím.

Jak získat skvělé jazykové dovednosti

Kurzy trvají prakticky 15 až 16 týdnů. Výjimkou na jazykové škole Kladno jsou sobotní víkendové kurzy v rozsahu 20 vyučovacích hodin. Angličtina Kladno připravuje studenty na semestrální práce, učí komunikaci a udržuje paměť svěží a neustále ve střehu. Na stránkách jazykové školy Kladno najdete nejen aktuální ceník, rozvrh a dobu výuky, ale můžete se zde obeznámit i s dalšími informacemi ohledně učení. Kurzy angličtiny Kladno spolu s kurzy němčiny Kladno jednoduše, bez většího úsilí objasní všem jak klasickou cizí mluvu, tak i složitější fráze. Výuka angličtiny Kladno je rychlá, levná a především zábavná.

Nezahálejte a trénujte svůj mozek!

Výuka na jazykové škole Kladno je rozdělena na jednotlivé věkové kategorie. Kurzy němčiny Kladno a kurzy angličtiny Kladno pro dospělé trvají 16 týdnů a kurzy pro děti jsou v délce 15 týdnů. Učebny jsou vybaveny pro moderní učební postupy a výukové metody a jsou doplněny i o knihovnu plnou studijních materiálů. Angličtina Kladno nabízí široké spektrum možností, co se týče využití jazykových dovedností a pomůže se zorientovat v cizích zemích. Semestrální i víkendové intenzivní jazykové kurzy je možno navštěvovat po přihlášení se kdykoliv mailem, nebo osobně v termínu zápisu.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img