- Reklama -spot_img

Slevové kupony vás budou bavit

Už jste četli?

admin
+ěš

Jak už to tak bývá, čísla hovoří jasně. Je třeba se na věc dívat i z ekonomického hlediska, ale samozřejmě hlavně z pohledu zákazníka, jakmile bude spokojený zákazník, později se opět do internetového obchodu vrátí a využije další kupony na slevu znovu. Dříve tomu bylo tak, že ještě před tím než zákazník začal nakupovat, tak se pouze v 7 procentech případů nejprve podíval na slevové kupony, které internet nabízí, ale nyní, v současné době a v současných statistikách, je tomu tedy tak, že číslo stouplo ze 7 na 14 procent. Lidí, kteří využívají slevové portály pravidelně je dokonce až 37 procent a pokud si to sečteme, tak jsme již téměř na 50 procentech nakupujících lidí, kteří si nejprve slevičku vyhledávají. Kupon na slevu již není jen heslo, ale realita dnešních dnů. Vězte tomu, že to skutečně jde.

A jak dostat slevové kupony lépe zákazníkovi do povědomí?

Problém nemusí být vždy v tom, že člověk slevové kupóny vyhledávat nechce, ale také často je to o tom, že slevové kupony se k člověku nedostanou, anebo člověk prostě neví, kde přesně je má hledat. Cest, jak dostat kupony na slevu k zákazníkovi, je celá řada. V současnosti se slevy a slevové kupóny nejčastěji dostávají k zákazníkovi pomocí novin, časopisů a letáků, je tomu skutečně tak, že klasické vystřižení či odtržení kuponu je lidem stále nejbližší. To stále potvrzuje to, že nejen slevy online a na internetu jsou využívány. Takzvaný offline marketing funguje stále dobře a kvalitně, proto je třeba stále inovovat a udržovat i tištěnou reklamu.

Nechci slevu zadarmo…

Jistě každý člověk zná i toto pořekadlo a také má v sobě takové to přesvědčení, že ne vždy zboží, které je ve slevě a můžete na něho například využít slevový kupón Kassa, je kvalitní. Platí předsudek, že zboží bude poničené, anebo kazové, ale to již samozřejmě neplatí, pokud je zboží kazové či zboží takzvané druhé jakosti, prodejce musí zákazníka upozornit ještě před pořízením a uskutečněním koupě.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img