- Reklama -spot_img

S čím jsou Češi na pracovištích nejvíce spokojeni?

Už jste četli?

admin
+ěš

Jsou nebo nejsou zaměstnanci ve své práci spokojení? Tím se dlouhé roky zabývá nejeden průzkum. Odpovědi však nemusíte získávat pracně prostřednictvím dotazníků, stačí nahlédnout do hodnocení firem na internetu. Právě recenze a reference, případně také firemní zkušenosti prozradí, co Čechům na pracovištích vadí a s čím jsou naopak velice spokojení. 

Podle posledních průzkumů lze říct, že jsou Češi se svým stávajícím místem spokojení. Místo se nyní mění hlavně z důvodu toho, že v rámci koronavirových opatření nefunguje každé odvětví, které fungovalo bezproblémově ještě před rokem. Otázkou zůstává, co je tím důvodem, proč lidé v práci zůstávají, co je tam tolik drží?

Oceňují se získávané benefity

Pokud budete chvilku věnovat referencím a recenzím na internetu, zjistíte, že zaměstnanci si vychvalují hlavně benefity, které dostávají. Benefity jsou různé – zatímco někde se rozdávají multisport karty, jinde jsou benefitem stravenky nebo příspěvky na dovolenou, bydlení, cestování nebo na knihy či zdravotní péči. Ať už ale benefity mají jakoukoli podobu, zaměstnanci jsou právě díky nim na pracovišti spokojenější. 

Příjemné a čisté pracovní prostředí

Co zaměstnance také udržuje na jejich stávajícím pracovním místě je pracovní prostředí, které je čisté a příjemné. Nikdo by nechtěl chodit do špinavého zaměstnání, čistota podporuje produktivitu. A pokud je prostředí navíc příjemné plné milých kolegů, proč do práce nechodit s úsměvem na rtech?

Dobré finanční ohodnocení

Někdy však tím jediným důvodem, proč jsou Češi se svým zaměstnáním spokojeni, je jejich finanční ohodnocení. Je to prosté – proč odcházet z podniku, ve kterém je tak dobrý plat? Peníze jsou dnes potřebné a lidé si chtějí udržet zaměstnání, ve kterém se jim dostává nadprůměrného výdělku. 

Předchozí článekNůžkový stan 3×3
Další článekTlmivka – funkcia a využitie
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img