- Reklama -

Nůžkový stan 3×3

Už jste četli?

Servis filtračních a vzduchotechnických zařízení

Jako dodavatel mnoha vzduchotechnických a odsávacích systémů společnost Tigemma engineering, s.r.o. do svého portfolia nabízených služeb zařadila servis vzduchotechnických...

Google ukázal Android 12L: V čem je jiný, než Android 12?

Společnost Google ještě začátkem tohoto měsíce oficiálně představila Android 12, který dnes je aktivně testován mnoha výrobci chytrých telefonů....

Fenomén Pandora

Ti šťastlivci, kteří dostali náramek Pandora ke svátku, narozeninám či jinému krásnému dni, neví, jak s nimi správně zacházet....
admin
+ěš

Pod rouškou noci se wellnes mění na kouzelné místo. Saunový svět nabízí venkovní noční saunování a je plný pohody a relaxu. Připravte se na tento neobvyklý zážitek.

Zakrytí vířivky s nůžkovým stanem 3×3

Abyste si mohli vychutnat příjemné prostředí a jedinečnou atmosféru během saunování, univerzální zastřešení poskytne nůžkový stan 3×3. Je vhodný pro všechny typy vířivek a bazénů a to jak nadzemních tak i zapuštěných. Víceúčelové zastřešení můžete využít pro příjemné posezení na vaší zahradě a mnoho dalších nejen rodinných příležitostí. Stany se dodávají v 8 základních barvách. Tmavě zelená barva se výborně hodí do každé zahrady jako decentní doplněk bazénu a zeleně.

Nůžkové stany 3×3 vás přesvědčí jednoduchou manipulací. Už z názvu je zřejmé, že stany disponují konstrukcí nůžkového mechanismu. Konstrukce sestává z mnoha komponent, které se individuálně přišroubují. To umožňuje rychlou a nenáročnou výměnu dílů. Firma BRIMO nabízí svým zákazníkům 5 letou záruku a během prvních dvou let díly konstrukce zdarma. Je mnohem snazší vyměnit jeden poškozený díl jak se zabývat koupí a sháněním celé konstrukce.

Boční stěny a střešní plachta jsou vyrobeny ze odolného polyesteru s dodatečnou vrstvou PVC. Střešní plachta obsahuje v bodech při kontaktu s konstrukcí ochranné prvky látky které chrání před poškozením materiálu. Široký límec je ideální pro umístění reklamy nebo loga. Stan je 100% nepromokavý, švy látky jsou podlepené. Upevnění bočních stěn usnadňuje široký suchý zip který je umístěn ve spodní hraně střechy. Boční stěny jsou snímatelné takže je můžete využívat v závislosti dle vašich potřeb. Stěny zajišťují dokonalou těsnost a nepropustnost a vyznačují se dlouhou životností. Estetický vzhled stanu vás přesvědčí svou elegancí a praktičností.

Konstrukce je vyrobena z vysoce kvalitní oceli nebo ultra lehkého hliníku. Má stabilní čtvercové nebo šestihranné profily. Nohy stanu jsou teleskopické pro snadné nastavení výšky vstupu a jsou opatřeny stabilní patkou.

Vychutnejte si wellnes s nůžkovým stanem 3×3

V dnešním rušném světě je relax a klid luxusem. Wellnes nabízí tento luxus obohacen o saunové rituály. Zahrnuje také peeling pokožky a široký výběr saunových procedur, kosmetiky a éterických olejů. Dopřejte svému tělu i duši relaxaci v nejlepší možné formě.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Servis filtračních a vzduchotechnických zařízení

Jako dodavatel mnoha vzduchotechnických a odsávacích systémů společnost Tigemma engineering, s.r.o. do svého portfolia nabízených služeb zařadila servis vzduchotechnických...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -