- Reklama -spot_img

Domluvte si první rande na seznamce online

Už jste četli?

admin
+ěš

Většina lidí na seznamce má stejný cíl a tím je rande. Najde se ale také mnoho takových, kteří spíš na seznamce pouze tráví volný čas, povídají si, komunikují, dávají najevo sympatie, ale přitom si spíš jen hrají a když pak dojde na věc, tak na rande je prostě nedostanete. Proto je dobré na jednu stranu nespěchat, ale také neztrácet čas dopisováním, které bude trvat třeba měsíce.

Postupně, pozvolna, ale rande neodkládat

Pokud se tedy na vás usměje štěstí a vy začnete být s někým na seznamce v kontaktu, pak si určitě dejte pozor na některé varovné signály, které například mohou napovědět, že se jedná o podvodníka. Ten se prozradí obvykle velice rychle a to tak, že když ucítí vaše sympatie, přijde s nějakým smutný příběhem a bude se dožadovat nějaké finanční pomoci.

Takže doporučujeme intenzivní, ale ne příliš dlouhý kontakt online. Poznat se po stránce zájmů, ověřit nějaké ty sympatie, ale zároveň si rovnou říct, co kdo od seznámení čeká a pokud je vše v pořádku, tak si domluvit rande. Předtím si ale můžete třeba ještě zavolat, což může také hodně napovědět a také se může stát, že vám dotyčný nebude chtít dát své telefonní číslo. A to je také důvod k pochybám a je na místě si tuto situaci vyjasnit.


Plánujete svatbu? Nechte si vytvořit krásné vintage svatební oznámení.


Ono totiž je na seznamkách opravdu dost divný lidí. Ne vždy jsou zlí, nebo špatní, ale tím, jak je dnes internet dostupný opravdu každému, tak to mnoho lidí svádí k online aktivitám, které sice nikam nevedou, ale oni si často zkrátí čas. A pokud na někoho takového narazíte, tak rozhodně nelitujte, ale určitě se chraňte tím, že nebudete ztrácet čas a tím také šanci na objevení někoho opravdu fajn a podle vašich představ.

Randění ideálně s klidem a bez předsudků

Na rande je nejlepší jít s klidem, ale jak se uklidnit, jak nemít obavy a jak prostě mít co nejvíc uvolněnou náladu? Asi to nejde vše a úplně každému, ale i vy si můžete výrazně pomoci. Jak? Prostě zahoďte předsudky a nic si dopředu nepředstavujte, protože čím víc se budete soustředit na to, jak by to mělo nebo nemělo dopadnout, tak tím víc se budete dostávat do stresu.

Věřte nebo ne, ale když to budete brát sportovně, a ne se upínat pouze na to, jak by to mělo dopadnout, tak si každé rande užijete mnohem víc a bude to na vás také vidět. A pokud se to nebude vyvíjet tak, že by z toho měl být vážný vztah? To přece nevadí – každý kontakt se může hodit a místo vztahu z toho třeba může být přátelství na úrovni společných zájmů a tak dále. Takže choďte na rande s klidem.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img