- Reklama -

Úroky z hypoték jsou na minimální úrovni

Už jste četli?

Servis filtračních a vzduchotechnických zařízení

Jako dodavatel mnoha vzduchotechnických a odsávacích systémů společnost Tigemma engineering, s.r.o. do svého portfolia nabízených služeb zařadila servis vzduchotechnických...

Google ukázal Android 12L: V čem je jiný, než Android 12?

Společnost Google ještě začátkem tohoto měsíce oficiálně představila Android 12, který dnes je aktivně testován mnoha výrobci chytrých telefonů....

Fenomén Pandora

Ti šťastlivci, kteří dostali náramek Pandora ke svátku, narozeninám či jinému krásnému dni, neví, jak s nimi správně zacházet....
admin
+ěš

Prognózy, že se díky ekonomické stagnaci a koronavirové epidemii zhroutí realitní trh, se naštěstí nepotvrdily. Nemovitosti určené k prodeji si přes složitou finanční situaci ve společnosti udržely svou cenu, rapidně ale klesly úrokové sazby hypotéčních bank, takže podle finančních poradců už několik let nebyla příznivější doba pro pořízení nového bydlení, než ta, co právě nastává.

Kdo chce koupit nový byt, právě teď na tom jednoznačně vydělá. Aktuálně se průměrný úrok hypoték pohybuje na úrovni 2,02%, což je nejméně od roku 2017. Při využití hypotečního úvěru si tak můžete na dlouhé roky splácení zafixovat pevné úročení a splácet tak za výhodnějších podmínek.

Jak na koupi ušetřit?

Byty k prodeji na Praze 3 vám díky vhodnému načasování mohou ušetřit i desítky tisíc korun, pokud budete byt financovat hypotékou. Stačí si vybrat v on-line katalogu dle uvedené vizualizace a provést předběžnou rezervaci. Projekt „Byty u parku“ zahrnuje 272 bytů o velikosti 1 + kk až 5+ kk, které jsou rozprostřeny v jedenácti maximálně šestipodlažních domech.

Díky interaktivní vizualizaci je možné na jeden klik zjistit, kolik bytů je v kterém domě volných a po rozkliknutí vybraného podlaží, lze vidět i konkrétní situační plány. Rezidence Byty u parku je vyústěním synergie moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality nedaleko parku. Architekti se snažili, aby se zde lidé cítili dobře a žilo se jim komfortně. Dávají důraz na minimalismus a funkcionalistické rysy.

Moderna v podobě minimalismu

Téměř všechny byty disponují buď předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou. Mají sklepní kóji nebo garážové stání. K dispozici je i možnost úpravy několika parkovacích stání pro elektromobily. Celý koncept je pojímán moderně a vsází na nízkou energetickou náročnost.

Lokalita pražského Žižkova nabízí svým potenciálním obyvatelům veškerou občanskou vybavenost, jako je nepřeberné množství nákupních i kulturních možností, lékařů, lékáren, škol a školek nebo sportovních center a zároveň jim dává možnost uniknout během pěti minut do lůna přírody, kde budou moci nerušeni sportovat i odpočívat.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Servis filtračních a vzduchotechnických zařízení

Jako dodavatel mnoha vzduchotechnických a odsávacích systémů společnost Tigemma engineering, s.r.o. do svého portfolia nabízených služeb zařadila servis vzduchotechnických...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -