- Reklama -spot_img

Úroky z hypoték jsou na minimální úrovni

Už jste četli?

admin
+ěš

Prognózy, že se díky ekonomické stagnaci a koronavirové epidemii zhroutí realitní trh, se naštěstí nepotvrdily. Nemovitosti určené k prodeji si přes složitou finanční situaci ve společnosti udržely svou cenu, rapidně ale klesly úrokové sazby hypotéčních bank, takže podle finančních poradců už několik let nebyla příznivější doba pro pořízení nového bydlení, než ta, co právě nastává.

Kdo chce koupit nový byt, právě teď na tom jednoznačně vydělá. Aktuálně se průměrný úrok hypoték pohybuje na úrovni 2,02%, což je nejméně od roku 2017. Při využití hypotečního úvěru si tak můžete na dlouhé roky splácení zafixovat pevné úročení a splácet tak za výhodnějších podmínek.

Jak na koupi ušetřit?

Byty k prodeji na Praze 3 vám díky vhodnému načasování mohou ušetřit i desítky tisíc korun, pokud budete byt financovat hypotékou. Stačí si vybrat v on-line katalogu dle uvedené vizualizace a provést předběžnou rezervaci. Projekt „Byty u parku“ zahrnuje 272 bytů o velikosti 1 + kk až 5+ kk, které jsou rozprostřeny v jedenácti maximálně šestipodlažních domech.

Díky interaktivní vizualizaci je možné na jeden klik zjistit, kolik bytů je v kterém domě volných a po rozkliknutí vybraného podlaží, lze vidět i konkrétní situační plány. Rezidence Byty u parku je vyústěním synergie moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality nedaleko parku. Architekti se snažili, aby se zde lidé cítili dobře a žilo se jim komfortně. Dávají důraz na minimalismus a funkcionalistické rysy.

Moderna v podobě minimalismu

Téměř všechny byty disponují buď předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou. Mají sklepní kóji nebo garážové stání. K dispozici je i možnost úpravy několika parkovacích stání pro elektromobily. Celý koncept je pojímán moderně a vsází na nízkou energetickou náročnost.

Lokalita pražského Žižkova nabízí svým potenciálním obyvatelům veškerou občanskou vybavenost, jako je nepřeberné množství nákupních i kulturních možností, lékařů, lékáren, škol a školek nebo sportovních center a zároveň jim dává možnost uniknout během pěti minut do lůna přírody, kde budou moci nerušeni sportovat i odpočívat.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img