- Reklama -spot_img

V Praze stále vznikají nové developerské projekty! Které jsou nejžádanější?

Už jste četli?

Po bydlení v Praze je zvýšená poptávka již dlouhodobě. Co se ale v posledních letech zvyšuje, jsou nároky potencionálních rezidentů. Zájemci o nové bydlení v Praze se již nespokojí s průměrem, ale stále častěji vyžadují v oblasti nového bydlení naprostý komfort po všech stránkách. Je důležité, aby bydlení vypadalo elegantně, bylo naprosto komfortní, nízkoenergetické a v dobré lokalitě. Takový komfort už většinou nemohou nabízet starší byty a domy, ale spíše nové developerské projekty. A právě o ně je v současnosti největší zájem.

Jaké lokality jsou nejoblíbenější?

Developerské společnosti si v posledních letech dávají velmi záležet na tom, aby nově vznikající projekty byly naplánovány a zrealizovány přesně podle nejnovějších architektonických trendů. Novostavby v Praze by ale neměly splňovat jen komfort, co se týče samotného bydlení, ale také svou lokalitou. Zájemci o bydlení v Praze vyžadují, aby lokalita disponovala kompletní občanskou vybaveností, aby v jejím blízkém okolí bylo množství zeleně, musí být dobrá a rychlá dostupnost do centra, ale i z Prahy ven. Developeři tedy věnují stále větší pozornost také samotnému výběru lokality. A jaké městské části jsou v současnosti mezi rezidenty nejvyhledávanější?

Jednoznačně Praha 4

Mezi nejvyhledávanější u nových zájemců o bydlení patří byty Praha 4. Podle široké veřejnosti je Praha 4 ideální lokalitou, co se týče umístění. Do centra je to blízko, ale nabízí skvělou dostupnost i z Prahy ven. Praha 4 je také velmi perspektivní oblastí při pohledu do budoucna, na tom se shodují i odborníci. Detailní informace o novinkách a dění na Praze 4, můžete najít ZDE. I developeři jsou si zvýšené obliby této městské části samozřejmě vědomi. Proto zde v současnosti můžeme najít mnoho nově dokončených projektů i projektů, které jsou ještě ve fázi výstavby.

Z okrajových částí je oblíbená Praha 10

Stále více zájemců o bydlení ale chce bydlet co nejdále od centra a co nejblíže k přírodě. Developeři se tedy stále častěji soustředí i na okrajové části Prahy, do kterých usazují své nové projekty. Projekty v okrajových částech tvoří také nejčastěji projekty bytových domů, ale nechybí ani rodinné domy. Z okrajových částí Prahy je u zájemců nejoblíbenější Praha 10 a nové byty Praha 10.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img