- Reklama -spot_img

Střechy moderního stavitelství

Už jste četli?

admin
+ěš

Víte, jaké střechy se aktuálně pokládají nejčastěji? Trend hovoří jednoznačně pro lehké střešní krytiny. Tyto střešní krytiny se staly hitem současného stavitelství z důvodu svých vlastností a množství výhod. Mezi hlavní výhody patří jednoznačně jejich nízká hmotnost, cenová dostupnost a snadná přeprava a montáž. První příčku obsazuje dlouhodobě lehká plechová střešní krytina, a to zejména kvalitní plechové střešní tašky a hliníkové střešní tašky. Dále pak následují pálené a betonové tašky, které však často zatěžují střechy svou hmotností.

Vhodné pro všechny typy budov

Oproti páleným a betonovým taškám lze plechovou střešní krytinu využít na jakýkoliv typ budovy. Ať se jedná o novostavbu, starší dům, pracovní halu, veřejné budovy, garáže a další objekty. Lehká ocelová střešní krytina je dodávána v široké pestrosti barev, tvarové dispozici a zároveň dokáže imitovat jakýkoliv druh střešní krytiny. Použití plechových střešních krytin lze dokonce vypozorovat i na řadě historických budov, což je důkazem jejich životnosti a funkčnosti.

Členitost a nízký sklon střechy není problém

Řada domů a budov je navíc charakteristická členitostí a nízkým sklonem střechy, což způsobuje problém použití běžných typů tašek. Pálené a betonové tašky se nedokáží vždy přizpůsobit členitosti střechy, a tak na řadě míst může docházet k zatékání. Běžné tašky také nelze použít pro střechy při sklonu menším jak 17°, jelikož nastávají problémy s odtokem vody a hromadění sněhových nánosů.

S tím si však snadno poradí maloformátová plechová střešní krytina od společnosti EVERTILE. Svým vzhledem navíc připomíná klasické pálené tašky, takže obavu, že se jedná o nevzhledný plech, můžete hodit za hlavu. Další výhodou je její snadná manipulace, vysoká životnost a odolnost vůči extrémnímu počasí.

Plechové střešní krytiny se mohou stát i ozdobou vašeho domu.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img