- Reklama -spot_img

Prodej zavedené firmy: Svěřte záležitost odborníkům

Už jste četli?

admin
+ěš

Pokud pro vás nastal čas na prodej zavedené firmy, možná v celém procesu tápete. Prodej firmy je provázen mnoha formalitami a důležitými detaily. Proto se vyplatí využít služeb profesionálů, kteří vás celým procesem prodeje provedou.

Budoucnost firmy

Ačkoliv je vaše firma na prodej, nemusí to nutně znamenat konec vaší vize. Pokud vám záleží na tom, co s firmou dále bude, je důležité nastavit jasná pravidla. Váš příběh a přání jsou důležité, proto se odborníci zajímají zejména o to, co se s firmou má stát po prodeji. Nejdůležitější pro vás může být cena, či naopak máte jiné ambice. Pokud vám záleží na tom, aby činnost firmy nebyla utlumena, vaši lidé nepřišli o práci, či se nezměnila vize a směřování firmy, stačí říct. Prodej zavedené firmy a výběr zájemce se od toho bude odvíjet.

Potenciální zájemce

Výběr toho pravého nového majitele se může zdát náročný a zdlouhavý. Ovšem odborníci vám pomohou najít tu pravou protistranu se zájmem o vaši firmu. K dispozici mají širokou databázi, ze které osloví potenciální zájemce o vaši společnost a její produkci. Pro aktivní firmy na prodej netrvá dlouho najít ideálního zájemce. Ve spolupráci je vždy kladen důraz na společné zájmy, nastavení pravidel a samozřejmě vyladění všech konkrétních kroků a detailů, které prodej aktivních firem provází.

Určení ceny

Cena, za kterou firmu prodáte – další z klíčových faktorů, se kterým si pravděpodobně nevíte rady. I s tím vám pomohou odborníci. Pro nezávislé ocenění firem mají perfektní vlastní postup. Vychází ze všech dostupných informací, ovšem i z vlastní praxe a s náhledem na aktuální stav ekonomické situace u nás i ve světě. Můžete se tak spolehnout, že ocenění podniku kopíruje reálnou cenu, kterou lze na trhu získat.

Prodej firmy není jednoduchý, vyplatí se proto obrátit na odborníky, kteří mají bohaté zkušenosti.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img