- Reklama -spot_img

Esenciální oleje miluji v každé podobě

Už jste četli?

admin
+ěš

Esenciální oleje miluji takřka v každé podobě. Miluji je v mýdlech, ve svíčkách, které si sama vyrábím i v aroma lampě, kterou mám doma již zhruba tři roky. Kromě jiného miluji esenciální oleje, které používá má oblíbená masérka při pravidelných masážích, na které docházím do jejího salónu. Každý esenciální olej totiž působí blahodárně na něco jiného. Některé podporují uvolnění, jiné zase dodávají sílu a energii a jiné jsou zase pomocníky při čištění organismu. Kromě jiného je možné si tuto parádu dopřávat také při koupání, kdy stačí trochu esenciálního oleje přidat do koupele a rázem se ocitáte v naprosto jiné dimenzi a v mém případě také v naprosto jiném světě, ze kterého se mi často vůbec nechce odcházet zpátky do reality. 

Mořská sůl z Mrtvého Moře osloví každého 

Mořská sůl, kterou lze zakoupit a která pochází z Mrtvého Moře si zákonitě zamiluje každý. Tato sůl je dokonalá zejména z toho důvodu, že obsahuje oproti ostatním solí z jiných moří a oceánů až 34 % soli. Díky tomu se po koupeli v této lázni cítíte jako by do vás vstoupila zcela nová síla a také energie. Vanu si stačí připravit zhruba na 37 stupňů Celsia a pobýt v ní se solí zhruba 25 minut. Tato doba zcela bohatě stačí k tomu, abyste do své kůže vstřebali veškeré minerály, které se v této soli nacházejí. Z vaší pokožky se následně odstraní veškeré nečistoty a vaše tělo tak dokonale zregeneruje. Já osobně využívám mořskou sůl z Mrtvého Moře k celkové detoxikaci organismu, která je každý měsíc zcela jasnou a neodkladnou záležitostí na které si potrpím. 

Sůl do bazénu můžete použít i ve své kuchyni

Sůl do bazénu,která pečuje o zdraví solonizačních jednotek v bazénech a která je naprosto nedílnou součástí péče o bazény, je možné použít také v kuchyni, a to jako sůl kuchyňskou. Tato sůl, která často nese označení bio sůl prochází tou nejpřísnější kontrolou a splňuje ta nejnáročnější kritéria. Díky tomu je možné ji používat jako jedlou sůl. 

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Chcete nový umělý vánoční stromeček? Kupte ho s 30% slevou na svetstromku.cz

Je škoda sedět v obýváku u vánočního stromečku, s nímž nejsem maximálně spokojeni. Ať už je umělý, nebo živý, měl by...
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img