- Reklama -spot_img

Ostrov Gozo: Ubytujte se v krásném rybářském městečku Xlendi

Už jste četli?

admin
+ěš

Ostrov Gozo je součástí maltského souostroví, ovšem oproti Maltě nabízí spíše klidnou atmosféru, krásnou přírodu a menší turistický ruch. Jedná se tak o skvělé místo pro každého, kdo hledá odpočinkovou dovolenou.

Rozmanité aktivity

Ostrov Gozo je perfektní volbou pro každého – ať už chcete vyrazit s přáteli, partnerem, nebo jako celá rodina. Vyžití zde totiž najde každý. Pokud se nechcete pouze opalovat na pláži u moře, voda láká ke spoustě vodních sportů. Nebo můžete třeba vyrazit prozkoumávat přírodu a místní venkov podél pobřeží. Na Gozo vás čekají ty nejkrásnější západy slunce. Dovolená na Maltě je oblíbená také cyklisty – čeká vás cyklistická trasa dlouhá 42 kilometrů, při které poznáte různé místní krásy.

Městečko Xlendi

Xlendi je malebným rybářským městečkem s jedinečnou atmosférou. Najdete zde krásnou pláž obklopenou vysokými útesy. Místní zátoka se skvěle hodí i pro děti, pláž je totiž mělká. Ovšem na své si přijdou i dobrodruzi. Můžete zde totiž šnorchlovat kolem útesů. Dovolená Gozo je oblíbená zejména díky klidnému prostředí. Čeká vás zde přitom spousta nádherných míst a nových zážitků. Ze souostroví je pro mnoho lidí jasným favoritem Gozo, Malta má sice také co nabídnout, nikoliv však tak krásné scenérie a klid.

Příjemné ubytování

Pokud vás láká objevovat krásy ostrova Gozo, pak už jen stačí najít vhodné ubytování. Skvělou volbou jsou Arzella Apartments. Ubytování Malta v této lokalitě nabízí bezkonkurenční, pokoje v Arzella Apartments jsou skvěle vybavené, dorazit přitom můžete i se svým mazlíčkem. Apartmány Malta jsou připraveny pro každého – rodinu s dětmi, partu přátel, či třeba na firemní akci. Dovolená Malta se na tomto místě rozhodně stane nezapomenutelnou a odnesete si ty nejlepší zážitky.

Gozo spojuje to nejlepší, co si na dovolené můžete přát. Čeká vás moře, sluníčko, krásné pláže a příroda.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img