- Reklama -spot_img

Na služebku letadlem a se Smileparking

Už jste četli?

admin
+ěš

Chystáte se na služební cestu a potřebujte efektivně hospodařit s časem? Upřednostňujete před cestování vlakem či autem leteckou dopravu? Pak vás jistě zaujme možnost parkovat na Ruzyni bez problémů, nervů a za solidní peníze. Služba Smileparking přináší inovaci do parkovacích technikálií a zvyklostí na pražském letišti.

Směřujte na EUROPORT (T1+T2)

Parkovat na pražském letišti bývá často nadlidským výkonem. Se Smileparking se o tuto starost podělíte s profesionály. Vaším jediným úkolem je dojet do letištního areálu a držet se v levém pruhu „Terminál 2 – přílety“. Zajedete přes závoru na parkoviště EUROPORT (T1+T2). Po průjezdu závorou otevřete ONLINE CHECK-IN a obdržíte instrukce, kde zaparkovat.

Celý projekt je koncipován tak, že zastavíte přímo na letišti a vaše auto převezme zkušený řidič, aby jej bezpečně přeparkoval na parkoviště kousek za letištěm. Při příletu vás bude auto opět čekat na letišti. Neztrácejte čas hledáním parkoviště a transferem, hoďte starosti na hlavu jiným.

Parkování za lidovou cenu

Cena za parkování je vzhledem k pražským poměrům spíše symbolická. Začíná od 500 korun za den a desetidenní odstavení vozu přijde zhruba na 1150 korun. Vaše auto bude odvezeno na odstavnou plochu, kde je dostatek parkovacích míst na zelené louce, ale i v útrobách garáží. Záleží jen na vás, jakou službu zvolíte.

Pokud máte zájem o rezervaci parkovacího místa se Smileparking, proveďte ji prosím prostřednictvím online rezervačního formuláře. Ten vám automaticky zjistí počet dostupných míst a vypočítá cenu na konkrétní termín. Otevřeno je nonstop.

V případě zájmu je možné za dumpingové ceny objednat doplňkové služby spojené s péčí o vůz. Smile Parking poskytuje venkovní mytí, čištění interiéru a tepování sedaček, vše na profesionální úrovni. Zatímco vy budete v oblacích, vaše auto bude jako ze žurnálu. Zaplatit můžete při příjezdu či odjezdu, hotově i platební kartou.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Chcete nový umělý vánoční stromeček? Kupte ho s 30% slevou na svetstromku.cz

Je škoda sedět v obýváku u vánočního stromečku, s nímž nejsem maximálně spokojeni. Ať už je umělý, nebo živý, měl by...
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img