- Reklama -spot_img

I v centru Prahy se dá ubytovat výhodně!

Už jste četli?

Praha nabízí velký počet hotelů, penzionů, hostelů i ubytoven. Při pohledu na ceny za jednu noc se našinci může ve většině případů udělat i mdlo. Cena je vysoká, kvalita služeb někdy zcela neodpovídající. Proto je třeba upozornit na místa, kde je možné se ubytovat v komfortu a přitom za příjemnou cenu. Jedním z takových míst je 4* Hotel Belvedere Praha. Nabídka hotelu je velmi lákavá a především cenově přívětivá.

Strategické umístění

Hotel Belvedere Praha se nachází na Praze 7, v ulici Milady Horákové 19, Praha 7. V první řadě mohou hosté těžit z jeho strategické polohy. V docházkové vzdálenosti se nachází stanice metra Vltavská a také řada zajímavých pražských míst jako je Národní technické muzeum, Veletržní palác s Národní galerií, Letenský zámeček a Letenské sady aj.

TIP: Jestliže se chystáte do Prahy za poznáním, podívejte se do této rubriky. Naleznete v ní plno zajímavých tipů na výlety po Praze i jejím okolí.

Akce, které těší

Hotel má pro hosty připraveno hned několik akcí, díky kterým je ubytování zde ještě výhodnější. Je to například akce ZOO. V ceně je ubytování v hotelu se snídaní a vstup do ZOO Praha. Belvedere hotel v Praze 7 nabízí i akční balíček „Zůstaň 4 noci, zaplať pouze 3 noci“. Hotel nabízí i slevy na ubytování při rezervaci a platbě předem. Pokud uděláte rezervaci na 1 až 2 dny, dostanete slevu 10%, jestliže na 3 a více dní, čeká vás sleva 15 %.

Těšit se můžete na ubytování v komfortně zařízených pokojích. Belvedere patří díky nabídce 149 pokojů mezi největší hotely v centru Prahy. Má připraveny i speciálně vybavené pokoje pro invalidní hosty a také pro alergiky. V hotelu nechybí ani lobby bar, stylová Japonská restaurace, sushi bar Sasori a business koutek s PC a tiskárnou. Na všech pokojích je k dispozici wi-fi internetové připojení.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img