- Reklama -spot_img

Angličtinu se naučíte i pomocí hypnózy!

Už jste četli?

Bez angličtiny se dnes téměř neobejdete. Mnoho zaměstnavatelů vyžaduje alespoň minimální znalost anglického jazyka. Jste angličtinou dosud nepolíbení a hledáte způsob, jak se jazyk naučit? Nebo se potřebujete zdokonalit? Chcete umět mluvit rychle a bez biflování? Jako řešení se nabízí unikátní kurzy angličtiny s hypnózou. Jak fungují a vyplatí se vsadit právě na ně?

Hypnóza jako efektivní nástroj

Kurzy angličtiny s hypnózou jsou převratnou novinkou v oblasti výuky cizích jazyků. Otevření kurzů předcházel dlouhý výzkum v oblasti sugestologie, systemické terapie, hypnoterapie, desugestopedie, neuro-lingvistického programování a jiných oborů a současně i výzkum způsobů, jak člověk může pracovat se svou myslí a pamětí. S nápadem propojit výuku cizího jazyka s principy hypnózy přišel Libor Činka, hypnoterapeut a specialista v oblasti paměti. Díky jeho mnohaletým zkušenostem byly vytvořeny kurzy, díky kterým se každý dokáže naučit ovládat angličtinu rychle a bez zdlouhavého biflování.

V Praze i online

Kurzy jsou založeny na psychologicky propracované metodě. Konají se v Praze a pořádá je vzdělávací společnost CETROS, s.r.o. Přihlásit se můžete na kurz angličtina pro začátečníky či pro pokročilé. Při výuce jsou využívány originální materiály, výuka je založena i na zážitcích. Díky tomu účastníci dokáží pracovat se získanými poznatky a učí se rychle mluvit. Po absolvování kurzu je posluchač schopen se domluvit v běžných situacích a konverzovat na úrovni. Připraveny jsou i kurzy angličtiny online. Tyto kurzy obsahují výuková videa, jsou založeny na internetové platformě a trvají 8 týdnů.

S kurzy angličtiny s hypnózou je možné začít v jakémkoliv věku. Stačí se jen odhodlat a vybrat si. Pokud si nejste jisti, na jaké úrovni vaše angličtina je, můžete si udělat tento jednoduchý online test.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img