- Reklama -spot_img

Pozvánka na setkání personalistů. MotivP Business Brunch® na téma Zdravá firma

Už jste četli?

Vy všichni, kteří pracujete na personálních odděleních firem, jistě víte, jaké komplikace nastanou v případě, kdy vám některý ze zaměstnanců onemocní. Jednak mu musíte po určitou dobu platit náhradu mzdy, a také se může stát, že vám jeho práce může výrazně narušit chod celé společnosti. Je tedy více než žádoucí takovým výpadkům co nejvíce zamezit. Pomoci tomu můžete i vy. Jak? To můžete zjistit na setkání personalistů, na které si vás tímto dovolujeme pozvat.

Půjde o setkání na téma Zdravá firma, kde mezi hlavní témata bude patřit i to, jakým způsobem si svoje zaměstnance udržet zdravější a minimalizovat problémy spojené s nemocí zaměstnanců.

V první polovině letošního prosince budete mít možnost vyslechnout zajímavé rady, tipy a postřehy k tématu Zdravá firma. K setkání se můžete připojit v Ostravě, Bratislavě, Brně a samozřejmé také v Praze. Těšit se můžete na příjemné prostředí, pohodovou atmosféru a rady od zkušených lidí společnosti MotivP s.r.o., která v tomto oboru poskytuje rady a tipy již 11 let. Během takto dlouhé doby se naučili mnoho dalších cenných poznatků, které vám mohou předat prostřednictvím osvědčeného konceptu Business Brunch®, tentokrát na téma Zdravá firma.

Celý program vám nezabere déle než jedno odpoledne, ale přitom vám může výrazně pomoct při posilování vašeho týmu. Harmonogram průběhu akcí je jasně daný. Od osmi do devíti hodin máte čas se zaregistrovat a vyplnit čekání na přednášku kávou a případnou debatou s ostatními kolegy. Poté vás čeká devadesátiminutový hlavní program zaměřený na zdravou firmu, a po krátké čtvrthodinové přestávce ještě závěrečná pětačtyřicetiminutovka. V té vám přednášející vše shrne a samozřejmě bude místo ještě na diskuzi.

Termíny MotivP Business Brunch®  Zdravá firma:

Ostrava – 3. 12. 2015 – Park Inn, Hornopolni 3313/42
Bratislava 8. 12. 2015 – Štúdio L+S , Námestie 1. Mája 5
Brno – 15. 12. 2015 – haDivadlo, Alfa pasáž, Poštovská 8d
Praha – 16. 12. 2015 – Divadlo Metro Národní třída 961/25

Neváhejte a využijte možnost dozvědět se něco nového, co může být pro vaší firmu velkým přínosem. Celým setkáním vás provede zkušený lektor František Hroník.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img