- Reklama -spot_img

Nabízíme výtečnou kuchyni a příjemné ubytování pro školy v přírodě

Už jste četli?

admin
+ěš

Pobyt na čerstvém vzduchu, v přátelském prostředí, bezpečné zóně, s vynikající, zdravou kuchyní – to je sen mnohé rodiny, organizátora skupinových akcí, učitelů i ředitelů mateřských školek, základních a středních škol. Vždyť kam se vám vejde několik desítek dětí i s jejich pedagogickým sborem? Aby se pohodlně rozmístili do pokojů, nalezli útočiště během vyučování nebo týmových setkávání, případně bezpečné a pohodové zázemí v případě, že se jedná o úplně nejmenší děti, které vyrážejí na dovolenou se staršími sourozenci a rodiči? Výtečný azyl pro rodiny s dětmi, party kamarádů s hromadou různě starých potomků, ubytování pro školy v přírodě poskytuje prostorný, rodinný hotel na Benecku v Krkonoších.

Sportovní pobyty, lyžařské zájezdy i letní soustředění včetně ubytování pro školy jsou v přijatelných cenových relacích

V případě, že skupina vás a kamarádů včetně malých dětí touží vyrazit v rámci prázdnin, dovolených nebo jen na víkend hromadně do hor, nemusí se nutně vydávat do finančně náročnějšího zahraničí. Azurové nebe, průzračné potůčky, voňavý svěží vzduch, spousta sněhu v zimě, mnoho zábavy v létě – nejen to najdete v malebné krkonošské krajině. Ani hodinu nudy nezažijete vy, ani vaše děti. Pokud vám schází fantazie a invence pro neustálé vymýšlení aktivit a zábavy pro kamarády i vaše ratolesti, nechte se chvíli hýčkat přehršlí nabídek aktivit, jaké se vyskytují v okolí ProFamily Hotelu Top, jenž nabízí ubytování pro školy, školky i celé rodiny s dětmi.

Hotel pro rodiny s dětmi myslí i na soukromí rodičů, je zajištěno spolehlivé hlídání dětí

Jestliže máte malé děti, a přesto byste chtěli pouze s jejich staršími sourozenci či jen jako samotní rodiče vyrazit na výlet na běžkách či kratší horskou túru, nebojte se svěřit svá nejmladší dítka do rukou zkušených pracovníků hotelu, kteří svěřené děti spolehlivě a stoprocentně zabaví. Uvidíte, že až se vrátíte z výletu, vaše děti ani nepostřehnou, že jste jim na chvíli zmizeli z dohledu. Hotel pro rodiny s dětmi zajistí perfektní zábavu vám i vašim dětem!  

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img