- Reklama -spot_img

Trendy motivy dětského bytového textilu

Už jste četli?

admin
+ěš

Myslíte si, že na designu dětského bytového textilu moc nezáleží? Omyl, všechny děti si zaslouží spát v povlečení, které se jim líbí, utírat se osuškou s motivem z oblíbených příběhů a zachumlat se do deky, která dává pocit, že je s nimi jejich pohádkový hrdina. A teď je snadné jim jejich přání splnit!

Dětské motivy pro radost i zdravý vývoj

Pro dítě každého věku, od novorozeněte až po teenagera musíte zvolit správné povlečení, osušku nebo deku. Vysoká kvalita materiálu i provedení je samozřejmostí, neméně důležité jsou ale vzory a barvy. Už vaše miminko by mělo získávat co nejvíc podnětů, i když většinu času leží v postýlce. Jak dítě roste, nároky na design dětského textilu se mění a jeho motivy jsou čím dál důležitější. Aby byly děti šťastné, měli byste věnovat výběru velkou pozornost.

Móda do postýlky

Dětské povlečení podléhá módě, která se nejen podle věku rychle mění. Děti milují oblíbené postavičky, které znají z pohádek, příběhů a her a chtějí jim být pořád nablízku. Hlavně večer, když se ukládají do postýlek. Ty malé večer ukonejší oblíbená TLAPKOVÁ PATROLA se svítícím efektem víc než anonymní vzory. Ovšem musíte počítat s tím, že ho časem, až potomek trochu vyroste, budete muset vyměnit, třeba za povlečení PLAYSTATION. Proč také ne; který rodič by nechtěl, aby bylo jeho dítě šťastné?

Dětské osušky a praktická froté ponča

Mají už vaše děti vlastní osušku, ručník a pončo na koupaliště? Pokud ne, nejvyšší čas jim je pořídit! Naše dětské osušky jsou z jemné kvalitní bavlny, přesně pro citlivou dětskou pokožku. A všechny mají úžasné motivy. Froté pončo vezměte k vodě, je to pro děti velice praktické. Lehce se navlékne a má kapuci, která osuší mokré dětské vlásky. Když zvolíte správný motiv, bude se vašemu malému utírání líbit a dokonce v ponču vydrží. Až vám vyroste z prvních pohádek, pak vyměníte pončo pro nejmenší (třeba s KRÁLÍČKEM BINGEM) za osušku s motivem MY HERO ACADEMIA a máte vystaráno.

Oblíbené dětské deky

Dětská deka patří už do základní výbavy pro miminko. Užijete ji ale hodně dlouho, i větší děti potřebují hebkou deku. Deka se hodí do postýlky, do kočárku, do pokojíčku na podlahu, na zahradu, na stavění bunkrů a různé další hry. Musí být jemná, měkká, vhodná k zachumlání a lehce pratelná. Takové jsou všechny naše dětské deky, navíc ale mají ty nejžádanější motivy dětských hrdinů pro všechny věkové kategorie. Pro nejmenší je tu třeba BABY SHARK, větší ocení motiv hry FORTNITE. A vám stačí už jen dobře vybrat!

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img