- Reklama -spot_img

Recenze na kapslové kávovary

Už jste četli?

admin
+ěš

Díky jednoduchému ovládání jsou kapslové kávovary čím dál oblíbenější. Rozhodli jsme se proto několik typů kávovarů za vás vyzkoušet. V naší recenzi se dozvíte, který kávovar bychom si odnesli domů. Nechce-li se vám po každé přípravě kávy čistit přístroj, jsou nejlepší variantou právě kávovary na kapsle. V úvahu vezměte ekologickou zátěž i cenu za šálek kávy. Na druhou stranu vítězí chuť kávy jako od baristy.

Jaké mají kapslové kávovary funkce?

Především si promyslete, zda si chcete připravovat jen espresso nebo také kapučíno, latté či horkou čokoládu. Kávovary na kapsle mají malé rozměry a tak nebudou zabírat na vaší kuchyňské lince téměř žádné místo.

Kapslové kávovary

Vybrat si můžete mnoho designových modelů, barev. Především se pak zaměřte na obsah samotných kapslí. Některé obsahují zrnkovou kávu, některé již namletou. Stejně tak mohou obsahovat sušené mléko nebo ve formě tekuté smetany. Tyto faktory pak ovlivňují výslednou chuť připravené kávy.

 

Všechny testované kapslové kávovary jsme ohodnotili známkou jako ve škole. Nerozhodovala přitom cena za přístroj, ale výsledná chuť kávy.

Kapslové kávovary

Nescafé Dolce Gusto – patří mezi nejvíce kupované přístroje do domácnosti. Káva se vám bude zdát dobrá do chvíle, než ochutnáte kávu z jiného stroje. V kapslích je sušené mléko se specifickou chutí, ale pravidelné pití vás omrzí. Připravit si lze i ledovou kávu, čokoládu a čaj. Stroj se sám nevypne, je potřeba u něj po celou dobu přípravy stát.

Hodnocení: – 3

Tassimo – tyto kapslové kávovary zakoupíte v různých modelech, které mají různou cenu. Konkrétně nejdražší model, který stojí okolo 4 000 Kč připravuje kávu z filtrované vody. Navíc musíte počítat nejen s pořizovací cenou kapslí, ale i náhradních filtrů na vodu. U kávovaru stát při přípravě nemusíte, nicméně káva není tak dobrá jak bychom očekávali a po několika dnech nám již ani nechutnala.

 Hodnocení: 2

 Nespresso – je vítězem naší recenze. Chuť kávy se rovná prvotřídní kávě z kavárny. Kávu si lze připravit malou i velkou. Dražší model má k dispozici nádržku na čerstvé mléko, kterou snadno uskladníte v lednici. Nespresso od profesionálů.

 Hodnocení: 1

- Reklama -spot_img

3 KOMENTÁŘE

Comments are closed.

- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img