- Reklama -spot_img

Jaké jsou hlavní přednosti stříkané izolace?

Už jste četli?

admin
+ěš

Stříkaná izolace dokáže zničit rosný bod v budově. Mimo to má také skvělé protipožární a protihlukové vlastnosti. Přitom stačí jeden nástřik, aby se prostředí v budově naprosto změnilo.

Na stěny i stropy

Věděli jste o tom, že stříkaná izolace je ideální volba pro stěny i stropy budov? Speciální nástřik s lepidlem je totiž možno aplikovat také do kolmých nebo vyvýšených prostor, kde se snadno uchytí. Jedná se tak o ideální řešení například pro výrobní nebo skladovací haly, pro průmyslové objekty, tělocvičny nebo občanské objekty.

Stačí jeden nástřik

Pro to, aby byla konstrukce ošetřena akustickou a protipožární izolací, stačí jediný nástřik tenké vrstvy speciální izolace. Jedná se o vrstvu zhruba 20 až 50 milimetrů hmoty, která okamžitě přilne na povrchu konstrukce.

Likviduje rosný bod

Pro ocelové nebo plechové konstrukce je toto řešení ideální, neboť likviduje takzvaný rosný bod. Speciální stříkaná izolace tak zamezuje tomu, aby voda na konstrukci kondenzovala. Jedná se tak o konečné řešení s nepříjemným problémem, který trápí mnoho staveb těchto konstrukcí.

Protipožární vlastnosti

Stříkaná izolace má také další výhodu, kterou je její skvělá protipožární vlastnost. Tato technologie dokáže spolehlivě ochránit konstrukci objektů před následky živelné pohromy. Za příznivou cenu izolace tak získáváte nejen přirozenou likvidaci rosného bodu a akustické zateplení, ale také protipožární vrstvu – podobně jako foukaná izolace.

Konec hluku

Většina majitelů velkých objektů si dlouhodobě ztěžuje na velký hluk, který v nich panuje. Jedná se tak o stavby, které slouží průmyslovým i volnočasovým účelům. Konečně se tak výrobní, skladovací haly odhluční. Stejně tak se může jednat i o ošetření bowlingového centra, zemědělské stavby, nebo třeba restaurace či diskotéky.

Stříkaná izolace se dá aplikovat na celou řadu povrchů, kde okamžitě přilne. Skvěle drží na plechu, traverzách, ale i na dřevě a OSB deskách.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Chcete nový umělý vánoční stromeček? Kupte ho s 30% slevou na svetstromku.cz

Je škoda sedět v obýváku u vánočního stromečku, s nímž nejsem maximálně spokojeni. Ať už je umělý, nebo živý, měl by...
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img