- Reklama -spot_img

Psi a kočky si žádají Brit Care!

Už jste četli?

Psi a kočky patří mezi nejpopulárnější mazlíčky českých domácností. Současně ale mezi ty, v jejichž případě se hodně chybuje. Je třeba si uvědomit, že chyba v oblasti stravování může mít fatální následky. Poškozené trávicí ústrojí způsobí zvířeti hlavně velkou bolest, podepíše se na kvalitě jeho srsti a aktivitě. Jak jste na tom vy? Krmíte správně? Nevíte? Pomůže Brit Care!

Proč Brit Care ano?

Brit Care je přední výrobce krmiv pro psy a kočky, který na trhu působí přes 20 let. Hlavní filozofií výrobce je: Vyrábět vysoce kvalitní krmivo, které podpoří zdraví psů a koček a pomůže zajistit jejich zdravý život. Brit Care krmiva pro psy a kočky proto obsahují výhradně maso superprémiové kvality. Používá se chutné maso z lososa, jehněčí a drůbeží. Granule dále obsahují vitamíny, minerální látky, vlákninu a bílkoviny ve vyváženém poměru. V žádném případě naopak neobsahují sóju, obiloviny, vepřové maso a jiné pro kočky a psy rizikové suroviny. Specialitou ve složení je organicky navázaný selen. Ten společně s vitamínem E přispívá k posílení imunitního systému a je důležitý pro zdraví pokožky a krásu srsti.

Granule, pamlsky a konzervy

V sortimentu značky najdeme například granule Brit Care All Breed Salmon & Potato Dog, které jsou vhodné pro psy všech plemen. Jejich složení tvoří z 25% živočišné bílkoviny a z 15% tuk, což je doporučované složení pro každého psa. Výhodou všech granulí Brit Care je vysoká stavitelnost, takže jich stačí dávat menší dávku. Pro kočky jsou k mání chutné konzervy. Je to například Brit Care Chicken Breast Cat, která obsahuje 95 % kuřecích prsíček ve vlastní šťávě. Z pamlsků boduje sušené kachní maso.

Výhodně na Zveros.cz

S bohatou nabídkou krmiva Brit Care přichází obchod Zveros.cz. Najdete zde nejen výhodné ceny, ale potěší vás doprava zdarma v rámci celé České republiky. Pokud bydlíte v Brně, bude vám vybraný sortiment doručen ještě v den nákupu prostřednictvím kurýrní služby.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img