- Reklama -spot_img

Návštěva výstavní galerie vám zpestří den

Už jste četli?

admin
+ěš

Napadlo vás někdy vydat se do výstavní galerie? Pokud nejste vyloženě sběratelé nebo nadšenci do umění, možná by to byla vaše úplně první návštěva. Rozhodně se jí ale nebraňte, je to zajímavý zážitek pro každého. Vzít s sebou můžete třeba i děti nebo své přátele.

Výstavní galerie je oázou v každodenním shonu

Do jaké výstavní galerie zavítat? Zkuste třeba jednu z nejznámějších v Praze, a to Galerii Kodl. Je oázou klidu v každodenním shonu, ale zároveň se tu nebudete nudit. Je to nevšední zážitek a podívaná. Na jednom místě je pohromadě tolik děl známých i méně známých autorů, každý si tu najde to své. Konají se tu různé akce a nechybí prodejní výstavy nebo dražby uměleckých děl.

Výstavní galerie

Online brouzdání výstavní galerií Praha

Věděli jste, že výstavní galerii můžete navštívit i online? Ptáte se možná, k čemu by to bylo dobré. Nastat ale mohou různé situace. Potkat vás může nemoc, velké pracovní vytížení, budete daleko od Prahy, nebo se zkrátka budete chtít na chvíli pokochat hodnotnými díly. Je to vynikající relax, třeba nad šálkem kávy. Zjistit můžete bližší informace o samotném obraze i jeho autorovi. Nic vás nebude rušit, budete mít spoustu času si dílo prohlédnout. A pokud budete chtít, můžete jej vidět naživo ve výstavní galerii v Praze. Na dálku se lze dokonce zúčastnit i aukce.

Výstavní galerie vás vtáhne do světa umění

Pokud máte dostatek času a náladu, nic vám nebrání navštívit výstavní galerii Kodl osobně. Každý si zde může najít pár děl, která ho osloví. Každý máme jiný vkus, a to platí i o umění.  Co se líbí jednomu, nemusí se líbit druhému. V tom je ale ta krása a originalita.

Díky výstavní galerii zjistíte, jaký umělecký směr se vám líbí

Prostory a atmosféra výstavní galerie se vám jistě vryjí do paměti a možná to nebude vaše poslední návštěva. Pokud nevíte, jaký umělecký směr by se vám líbil, musíte to vyzkoušet. Zvolte cokoliv, co vám bude připadat zajímavé, a po absolvování několika výstav budete vědět, čemu dáváte přednost.

Galerie Kodl

Národní 7, Praha 1, 110 00

Otevírací doba:
Po – Pá 10:00 – 18:00 hod.

tel.: +420 251 512 728
mobil: +420 602 327 669
e-mail: galerie@galeriekodl.cz
web: www.galeriekodl.cz

- Reklama -spot_img

2 KOMENTÁŘE

- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img