- Reklama -spot_img

Příjemný zážitek z nákupu na Klenota.cz

Už jste četli?

admin
+ěš

Nedávno jsem četl výsledek nějakého výzkumu, který pravil, že jedna ze tří žen si vybírá zásnubní prsteny sama. Docela chápu, že si chtějí vybrat podle svého vkusu, ale podle mě je docela škoda se připravit o překvapení. Moment, kdy muž poklekne před svou vyvolenou s krabičkou v ruce a po jejím otevření uvidí výraz nadšení, je nezapomenutelný. Nadšení už nikdy není takové, když si dotyčná vybere prsten sama. A tak jsem doufal, že se do vkusu své přítelkyně trefím.

Chtěl jsem něco opravdu speciálního, a tak nepřipadalo v úvahu jít do běžného klenotnictví. Zkusil jsem to na internetu a narazil jsem na Klenota.cz. Mají prodejnu v Praze, ale dříve jsem slyšel jen o e-shopu, právě v souvislosti s nabídkou luxusních šperků.

K narozeninám dostane náušnice

Výběr nebyl tak snadný. Kategorii zásnubních prstenů jsem sice našel snadno, ale mezitím mi to nedalo a nakoukl jsem i do kategorie pro muže, tam jsem se podíval na náramky. Poté jsem se ještě podíval na perly, přívěsky a další šperky. Vybral jsem přítelkyni pěkné zlaté náušnice. Ty ale vzhledem k úspěchu, který měl prsten, dostane nakonec k narozeninám.

Co se týče prstenu, uvažoval jsem nad kompletem snubních a zásnubních prstenů, aby je v budoucnu mohla nosit oba a pěkně jí ladily. Nakonec jsem však zvolil jednotlivý kus. Vybral jsem zlatou střední cestu, padesát tisíc jsem do prstenu investovat nechtěl, ale i kolem deseti se dají vybrat moc pěkné kousky.

Bydlíme v Praze, nicméně nechal jsem si prsten zaslat poštou. Než někomu svěříte tolik peněz, je dobré si ho trochu proklepnout, a tak jsem si předtím na internetu přečetl pár recenzí na Klenotu. Všechny tvrdily, že v lepším obchodě šperky nekoupím. A opravdu. Komunikace s e-shopem byla naprosto bezproblémová, za dva dny jsem měl prsten doma.

Co kdyby se přítelkyni nelíbil?

Kupoval jsem ho s tím, že se není čeho bát. Klenota má prodejnu, kam je možné v případě nespokojenosti zajít. Kdyby se jí nelíbil, jednoduše by si místo něj vybrala jiný. Klenota.cz nenabízí ale výměnu či vrácení zakoupeného zboží jen na prodejně, vrátit zakoupené zboží můžete i poštou. K tomu naštěstí nedošlo, byla z něj nadšená a už víme, že si u Klenoty pořídíme i prsteny snubní.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img