- Reklama -spot_img

Master of Business Administration, studium MBA v České republice

Už jste četli?

Jistě jste se již někdy setkali s výrazem MBA. Za těmito třemi písmeny se skrývá zkratka pro titul Master of Business Administration. Jedná se o manažerský titul, jehož držení vám ve světě byznysu nejen dodá na prestiži, ale především vás studium MBA obohatí o nové znalosti a praktické dovednosti ze světa managementu a leadershipu.

I když se původně jednalo pouze o zahraniční studium, nyní ho poskytují i vzdělávací instituce v České republice. Dávno již neplatí, že by studium bylo dostupné pouze pro elitní a úzkou skupinu manažerů. Své znalosti a praktické dovednosti si dnes studiem MBA rozšiřuje stále více zástupců středního a nižšího managementu, podnikatelé či pracovníci neziskového sektoru a veřejné správy.

Poskytovatelů studia MBA je celá řada. Jendou z největších a prestižních škol je pražský Business Institut EDU a.s. Ke svým studentům přistupuje individuálně, zaměřuje výuku na praxi, pečlivě vybírá lektorský tým, který sestavuje ze špičkových odborníků a kapacit z různých oblastí a nabízí svým studentům vždy „něco navíc“. Nad rámec standardního studia mohou studenti například navštěvovat pravidelné semináře a workshopy se známými osobnostmi, předními odborníky a specialisty ze světa moderního managementu, kteří přednášejí na zajímavá a aktuální témata.

Ačkoliv je teoretický základ nezbytností, zdaleka nestačí znát jen teorii. Proto se při výuce na Business Institutu klade velký důraz na prohloubení praktických znalostí a dovedností. Studenti díky skladbě a náplni výuky mohou začít nové znalosti ihned aplikovat do běžného života své firmy či společnosti.

A protože se jedná o studium postgraduální, je kombinovaná forma výuky samozřejmostí. Díky spojení e-learningu a lektorských setkání se jednoroční studium MBA stává dostupné a zvládnutelné i pro velmi vytížené manažery.

Chcete i vy získat prestižní titul a neocenitelné teoretické znalosti a praktické dovednosti pro vedení svých podřízených či celé firmy? Navštivte www.businessinstitut.cz.

 

Předchozí článekPovinné ručení
Další článekNábytek po výbavu šaten
- Reklama -spot_img

1 komentář

  1. Iba vďaka Business Institutu a ich e-learningovému systému som dokázal skĺbiť štúdium, rodinu a prácu. V iných školách si vyžadoval sedieť v škole, čo by sa nedalo, pretože som nechcel tým ovplyvniť iné aktivity. V Business Institute mi ukázali, že študovať sa dá a netreba sa v ničom obmedzovať. Jednoznačne odpoúčam

- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img