- Reklama -spot_img

Povinné ručení

Už jste četli?

Platbě povinného ručení se nevyhnete, pokud vlastníte motorové vozidlo. Proč byste ale měli platit pojištění, které je zbytečně drahé, neposkytuje dostatečně rozsáhlé krytí a služby, nebo je jiným způsobem nevýhodné? Nebojte se změny a vsaďte na pojištění svého vozidla u společnosti Axa, nabízí široké možnosti pojištění vozidel. Proč je ale povinné ručení Axa tolik žádané?

Všichni víme, že povinné ručení není levnou záležitostí. A většinou platí, že čím objemnější motor má vaše auto, tím více na pojištění zaplatíte. U pojišťovny Axa je ale přístup trochu jiný. Namísto určení sazby podle celkového objemu motoru se zkoumá reálný výkon. Není motor jako motor, a zatímco u jednoho typu vozu může mít dvoulitr šílený výkon, u jiného je výkon podstatně slabší. Axa tedy počítá s reálným výkonem vašeho vozu a nabízí vám spravedlivější řešení.

Výslednou cenu vašeho pojištění můžete ovlivnit také volbou pojistného krytí. U Axa máte na výběr ze tří variant pojistných limitů, takže pokud jste jen svátečním řidičem, který auto vytáhne jen na pojíždění mezi dvěma městy, máte možnost zvolit si nižší krytí. Nebo naopak, pokud jezdíte více, můžete zvolit větší jistotu a vsadit na krytí vyšší.

Bonusy jsou u povinného ručení asi tím největším činitelem, který rozhoduje o případných slevách. Pokud máte svoje současné pojištění jinde a bojíte se přejít, abyste o bonusy nepřišli, nemusíte mít strach. Bonusy od stávajícího pojistitele vám Axa hravě převede. A pokud si povinné ručení zaplatíte na celý rok dopředu, dostanete ještě další 10 procentní slevu. Pojištění vozidel je snadné!

U pojišťovny Axa si můžete sjednat také havarijní pojištění, a i zde máte k dispozici širokou škálu výhod. Havarijní pojištění se vztahuje také na krádež, přičemž si Axa neklade žádnou podmínku na zvýšené zabezpečení vozu. I u havarijního pojištění lze vybírat ze tří různých variant pojištění.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img