- Reklama -spot_img

Exotická dovolená na míru na vás už čeká

Už jste četli?

Kam vyrazíte letos na dovolenou? Co pro jednou zapomenout na tradiční Chorvatsko či Itálii a vyrazit někam jinam, vždyť svět leží před vámi, jako otevřená kniha a čeká, až do něj naskočíte. Exotická dovolená vám přinese zážitky, na které budete vzpomínat po celý život.

Daleké země i s jejich bohatou historií

Mystická krása skalních chrámů, divoké džungle i barvy, které u nás v přírodě nevidíte? Nebo nekonečná vůně všech druhů koření? Podívejte se do jižní Indie. Nebo chcete vidět Omán, Srí Lanku či jiné kouty světa? Podívejte se do cizích krajů takových, jaké skutečně jsou, a to se vším komfortem a pohodlím, jaké můžete od cestovní kanceláře dostat. A nebojte se vzít sebou i své děti. S cestovní kanceláří Monoi je to možné.

Dlouholeté zkušenosti

CK Monoi působí na našem trhu od roku 1996. Nabízí Zájezdy na míru pro každého milovníka zajímavých míst. Původní nabídka byla pouze exotická, nyní je možné vyrazit i po Evropě, ale exotika je stále top. Společnost se může chlubit zejména tematickými zájezdy na míru, které jsou pro každého plánovány jednotlivě. Každý dostane to, co si přeje, jednotlivci, rodiny, skupiny i golfisté, vinaři, sportovci nebo zarytí cestovatelé. Všichni klienti navíc mohou počítat s kompletními službami, které zahrnují letenky, víza, pojištění, pobyt v místě, průvodce, půjčení auta, výlety a další služby. Váš program je vytvořený předem a jsou v něm zohledněny finanční požadavky. Před odjezdem získáte veškeré potřebné informace, takže se nemusíte bát, že vám něco unikne. V této cestovní kanceláři se nejedná jen o bezduchou dovolenou, ale především o zážitek a o to, abyste si z ní přivezli vzpomínky na celý život.

Podívejte se tam, kam jste vždycky chtěli. Jeďte na dovolenou do Las Vegas, na Srí Lanku, Kapverdy, Jamajku, Maledivy, Mexika nebo se vydejte na luxusní plavbu třeba do Karibiku, na Bermudy či Bahamy. Vydejte se na místa, o kterých jste dosud jen četli. Dovolená na míru vás nadchne a věřte, že hned po návratu z ní budete přemýšlet nad tím, do jaké exotické destinace se vydáte příště.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img