- Reklama -spot_img

Posuvné dveře Praha – interiér 21. století

Už jste četli?

admin
+ěš

Posuvné dveře Praha volí v dnešní době stále více zákazníků. Za jejich stoupající oblibou stojí nejen velké množství nabízených designů a barev, takže si vybere opravdu každý, ale především možnost uspořit více místa oproti klasickým dveřím a v neposlední řadě také větší míru bezpečí pro vaše děti. U klasických dveří si dítě velmi snadno přiskřípne prsty nebo je může někdo křídlem dveří dokonce uhodit.  Posuvné dveře Praha podobným nehodám účinně a elegantně zabrání.

 

 Posuvné dveře Praha

 Magie v bytě

Každý z nás chce mít jistě co nejelegantnější a nejpříjemnější bydlení. Vhodnou změnou lze v bytě docílit výrazného oživení, interiér prozářit a dodat mu nový “šmrnc”. Posuvné dveře Praha mohou být právě takovým řešením. Zvolený design z bohaté nabídky jistě skvěle doplní a prozáří váš byt. Proč nejít s dobou a nevyčarovat si v bytě něco nového?

Stavební práce – mám se bát?

Samozřejmě, že jisté stavební zásahy jsou nezbytné.  Posuvné dveře Praha však nabízejí pestrou paletu možností. Není tedy potřeba hned, s nápadem výměny interiérových dveří, přemýšlet o celkové rekonstrukci a bourání příček. Nabízí se jak možnost montáže do zárubní, kdy se křídla dveří chovají jako zákryt, tak i způsob montáže do pouzdra, kdy dveře zajíždějí velmi elegantně do dutého pouzdra zabudovaného do zdi, až po nejjednodušší variantu montáže přímo na stěnu.

Dveře Pb s.r.o.

Ten správný typ pro vás

Nejjednodušší variantou je montáž do zárubní, která není nikterak stavebně náročná. Jednotlivá křídla dveří se pohybují po kolejnicích přimontovaných ne stěně bytu. Varianta montáže do zárubní pak poskytne více prostoru v okolí dveří, navíc je možné doplnit ji proskleným zákrytem, takže i po zavření posuvného křídla zůstane pokoj nadále prosvětlený. Montáž dveří do pouzdra pak nabízí nejvyšší možnou úsporu místa. Posuvné dveře Praha vás tak nebudou omezovat v žádných okolních designových úpravách bytu. Popusťte uzdu fantazii!

Malé, ale milé bonusy

Úspora místa, a s tím spojená možnost rozestavit nábytek zcela podle vlastní fantazie, je jen jednou z výhod. A to nejen pro majitele malých bytů. Posuvné dveře Praha jsou také bezprahové takže se skvěle hodí do bezbariérových prostor. A pokud máte doma chlupatého miláčka, jistě také uvítáte možnost použití robotického vysavače, který po něm nyní uklidí chlupy, díky bezprahovým dveřím, po celém bytě. Z nabídky  posuvných dveří Praha si vybere každý.

Dveře Pb s.r.o.

Prodejna Praha
Průběžná 1323/48
100 00 Praha 10

tel.: 723 132 327
tel.: 722 286 673

e-mail: praha@dverepb.cz

 

- Reklama -spot_img

3 KOMENTÁŘE

- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img