- Reklama -spot_img

Chraňte své věci pomocí zakrývacích plachet

Už jste četli?

Společnost Plachty Štěpáník vstoupila na trh poprvé roku 1995 a od té doby se odvíjí její příběh spolehlivého výrobce a dodavatele zakrývacích plachet všeho druhu. Tradice trvající déle než dvě dekády vybudovala společnosti stabilní postavení a zvučné jméno na trhu. Společnost Plachty Štěpáník si je vědoma důležitosti názoru a hodnocení každého svého zákazníka, proto udělá vše pro to, aby bylo přání každého splněno do posledního puntíku.

Kromě kamenného obchodu vlastní společnost Plachty Štěpáník i internetový obchod, ve kterém naleznete stabilní nabídku plachet a reflexních vest. Touto nabídkou to ovšem ani zdaleka nekončí. Součástí činnosti firmy je i výroba kvalitních plachet na míru, přesně podle přání zákazníka.

Od reflexní vesty až po vagónové plachty

Sortiment společnosti Plachty Štěpáník je opravdu široký. Naleznete zde nepromokavé zakrývací plachty, které mají doslova multifunkční využití. Přikryjí zkrátka vše, co zrovna potřebujete. Skvěle ochrání uložené věci od prachu i dalších nepříznivých klimatických podmínek a protože vydrží doslova extrémní teploty horka i zimy, budou skvělým ochráncem zahradního nábytku v zimním období. Sníh ani mráz zkrátka nemají šanci.

Dalším artiklem v nabídce jsou autoplachty, na které nedá dopustit žádný řidič. Nepostradatelnými se stávají hlavně pro motoristy nevlastnící garážové prostory. Jak jinak ochránit vašeho plechového miláčka, než právě kvalitní krycí plachtou.

Krycí plachty však nejsou jediným produktem kroměřížské společnosti. V její nabídce najdete i stínící sítě na ploty. Tyto produkty naleznou využití nejen na veřejných prostranstvích, jimiž jsou hřiště či tenisové kurty, skvěle se budou hodit i na zahrady rodinných domů coby ochrana před zvědavými sousedy.

Na trhu je veliká nabídka krycích plachet, ovšem ne vždy je kvalita na požadované úrovni. Společnost Plachty Štěpáník si své místo mezi konkurencí vydobyla kvalitními produkty na špičkové úrovni. Proč se tedy spokojit s nekvalitním zbožím za nízkou cenu, když můžeme mít špičkovou kvalitu za cenu výhodnou.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img