- Reklama -spot_img

Vychytávky pro stěhování. Jděte na to chytře

Už jste četli?

admin
+ěš

Období, kdy se přemisťujeme do nového, je často spojeno s větší či menší nervozitou a nejistotou. Není to ale potřeba. Zvládnete to v klidu a pohodě. Mrkněte na užitečné vychytávky.

Barevné třízení pomůže s organizací

Když nás čeká stěhování, často si pořídíme kartonové krabice nebo jiné pevné předměty, do kterých si uložíme svůj život. Problém nastává, když je krabic více než pět. Co v nich vlastně je a do jaké místnosti patří? Stěhování vám sice pomůže krabice přemístit, jejich vybalení je ale již na vás. Proto se hodí pořídit si barevné permanentní fixy různých barev a určit si barvy místností. Stačí napsat přidat žlutý puntík, který značí, že předměty patří do kuchyně. Nebo rovnou přidejte nápis „nádobí“.

Přidejte krabicím rukojeti

Stěhovací krabice, které si lze pořídit, většinou již rukojeti mají. Pokud ale máte krabice z obchodu, je potřeba je vytvořit. Snad nebudete chtít zvedat krabici u samého dna. Stačí zalamovacím nožem vytvořit úchytky a jde se na stěhování!

Balení talířů

Talíře jsou objemné a balí se velmi těžko. Když na to půjdete chytře, dokážete jich sbalit do jedné stěhovací krabice dostatek! Úspěch tkví v jejich stohování. Nejprve talíř obalte novinami, a to ze všech stran. Následně jej vložte do krabice podobně jako gramofonovou desku, tedy na hranu. Do krabice se tímto způsobem vejde mnohem více talířů. Horní prostor v krabici vyplňte bublinkovou fólií nebo sáčky se vzduchem.

Abyste nemuseli žehlit

Máte reprezentativní kousky oblečení na ramínku ve skříni a děsíte se skládání a následného žehlení? Nemusíte. Stačí oděvy na ramínkách přiložit k sobě a ramínka zajistit gumičkou na vlasy. Následně oděvy vložte do přepravního pytle na oděvy. Stejně poslouží ale i velký sáček na koš, na jehož dně uděláte díru. Tou provlečte vrch ramínek.

Stěhování vám půjde skvěle od ruky!

Předchozí článekJak pečovat o moto helmu?
Další článekJak vyčistit matraci
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Chcete nový umělý vánoční stromeček? Kupte ho s 30% slevou na svetstromku.cz

Je škoda sedět v obýváku u vánočního stromečku, s nímž nejsem maximálně spokojeni. Ať už je umělý, nebo živý, měl by...
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img