- Reklama -spot_img

Slovakia ring: Místo pro každého, kdo si chce užít rychlou jízdu

Už jste četli?

admin
+ěš

Slovakia ring je závodním okruhem a nachází se nedaleko obce Orechová Potôň, přičemž v blízkém okolí najdete řadu dalších příležitostí, kam vyrazit za zábavu. Tato lokalita je tedy ideálním místem pro dovolenou, ať už hledáte adrenalin a nové zážitky, či spíše odpočinek.

Závodní okruh

Slovakia ring nabízí téměř šest kilometrů kvalitního asfaltu. Závodní okruh je dostupný pro veřejnost, projet se zde můžete ve vlastním autě, nebo si pronajmout jedno ze závodních vozidel. Pokud chcete zkusit spíše něco jiného, pak si můžete půjčit motokáry. Kromě jízdy po okruhu jsou nabízeny také služby pro zlepšení řidičských schopností. Pokud jsou vám tedy auta blízká, anebo se chcete za volantem zlepšit, rozhodně si toto místo nenechte ujít.

Relax a zábava

Jestliže zrovna netoužíte po adrenalinu, ale přesto hledáte zajímavá místa, přivítá vás thermalpark Dunajská Streda. Zde najdete deset bazénů s termální a mineralizovanou vodou, která nabízí příznivé účinky na zdraví. Kromě toho však aquapark Dunajská Streda nabízí také různé atrakce. Vyrazit sem můžete s celou rodinou. Pokud však hledáte spíše poklidný pobyt, pak je lepší investicí wellness pobyt pro dva all inclusive, na který se v této lokalitě také můžete těšit.

Pro milovníky zvířat

Slovakia ring a koupaliště Dunajská Streda nejsou zdaleka jedinými možnostmi, kde vás čekají nové zážitky. Za návštěvu rozhodně stojí Malkia park. Jedná se o záchrannou stanici pro zvířata, která pochází z nevhodných podmínek, cirkusů, či zoologických zahrad. Setkat se zde můžete s kočkovitými šelmami, ovšem i řadou dalších zvířat jako jsou papoušci, lemuři, želvy a další. Se zvířaty se můžete dostat do blízkého kontaktu díky možnosti krmení zeber, velbloudů, lam a koz.

Okolí Orechovej Potôně je ideálním místem pro dovolenou. Na své si zde totiž díky bohatým možnostem přijde každý.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Chcete nový umělý vánoční stromeček? Kupte ho s 30% slevou na svetstromku.cz

Je škoda sedět v obýváku u vánočního stromečku, s nímž nejsem maximálně spokojeni. Ať už je umělý, nebo živý, měl by...
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img